Vijeo Design’Air

Vijeo_m

 

Aplikacja Vijeo Design’Air i Vijeo Design’Air Plus firmy Schneider Electric są przeznaczone dla smartfonów i tabletów na platformach Android oraz iOS. Jest to nic innego, jak panel operatorski HMI na ekranie telefonu. Vijeo Design’Air umożliwia podgląd i sterowanie procesem w czasie rzeczywistym za pomocą smartfonu, gdyż na jego ekranie użytkownik widzi taki sam obraz jaki znajduje się na panelu operatorskim. Dostępne są zarówno dane jak i funkcje sterowania.

Dzięki temu, że wykorzystuje się bezpieczne połączenie przez sieci bezprzewodowe Wi-Fi, 3G, 4G oraz LTE możliwy jest dostęp do panelu HMI z dowolnego miejsca na świecie w dowolnym czasie.

Możliwe jest takie dopasowanie wyglądu panelu, aby na stosunkowo niewielkim ekranie smartfonu mieć komfortowy wgląd w określone przez użytkownika dane W wersji Plus). Obraz na ekranie można dowolnie powiększać lub zmniejszać, można także przełączać ekrany. Dzięki aplikacji można śledzić i ustawiać alarmy. Operator może przeglądać i nadzorować procesy, jakie zachodzą na linii produkcyjnej.

 

www.schneider-electric.com

Authors

Related posts

Góra
English