Sprytne zatyczki ze słuchawkami Hush

Hush Middle-2_m

Zwykłe zatyczki do uszu mają tłumić hałas. Czasem robią to tak skutecznie, że nie słychać ani telefonu, ani budzika. Twórcy zatyczek Hush wpadli na pomysł, że zatyczka może działać selektywnie – w zależności od naszych upodobań i ustawień.

 

 

Hush1_m

 

Zatyczki współpracują ze smartfonem (za pośrednictwem Bluetooth) i odpowiednią aplikacją. Można więc włączyć tylko dzwonki połączeń od określonych osób, budzik, ale inne – ignorować. Dzięki temu nie umknie nam nic, co wydaje się ważne – także w hałaśliwym środowisku zakładu przemysłowego. Ponadto można w nich ustawić np. muzykę relaksacyjną, co niektórym osobom ułatwia zasypianie i odpoczynek. Inną zaletą zatyczek/słuchawek Hush jest to, że działają w uchu, więc nawet najgłośniejsze dźwięki nie obudzą partnera czy partnerki w tym samym łóżku.

 

Hush Bed-Darker_m

 

Na razie słuchawki nie są dostępne w sprzedaży – wysyłka pierwszych egzemplarzy ma nastąpić w styczniu 2016 r. Obecnie pracują nad wydajnością i efektywnością ładowania i baterii. Zebrali już niemal 600 tys. USD na ten ciekawy projekt. Wstępna cena zatyczek została ustalona na 150 USD.

https://hush.technology

Authors
Tagi

Related posts

Góra
English