PROMAG promuje automatyzację polskich przedsiębiorstw

Promag Stanowisko projektowania regałów w MAGAZYNIE PRZYSZŁOŚCI_small_m

Już ponad 500 osób odwiedziło MAGAZYN PRZYSZŁOŚCI w Centrum Techniki Magazynowej PROMAG. Zaproszeni goście mogli zobaczyć pokaz pracy automatycznej linii transportu, paletyzacji, składowania i identyfikacji produktów, a także samodzielnie zaprojektować nowoczesny magazyn oraz zasięgnąć opinii ekspertów na temat możliwości wdrożenia prezentowanych w CTM rozwiązań w ich firmach.

 

Promag Pokaz automatycznej linii transportu, paletyzacji, składowania i identyfikacji produktów_small_m

 

CTM PROMAG jest odpowiedzią na potrzeby polskiej intralogistyki. To tutaj zobaczyć można jedyną w Polsce pokazową, zautomatyzowaną linię transportu, paletyzacji, składowania i identyfikacji produktów, wyposażoną w najnowsze rozwiązania z dziedziny automatyki i robotyki. Organizowane przez nas spotkania to zatem bardzo dobra okazja do tego, aby z bliska przyjrzeć się nowoczesnym rozwiązaniom intralogistycznym, zobaczyć jak działają w praktyce, jakie problemy mogą rozwiązać w firmach i jakie korzyści może przynieść ich wdrożenie. Ciekawą propozycją dla zwiedzających są stanowiska multimedialne, przy których można zaprojektować magazyn, warsztat i szatnię, pójść na wirtualny spacer po obiekcie produkcyjnym lub magazynowym oraz pogłębić wiedzę logistyczną – mówi Karolina Tokarz, Wiceprezes Zarządu i Dyrektor ds. Handlu i Marketingu w PROMAG.

 

Promag Przykłady automatyzacji pracy w MAGAZYNIE PRZYSZŁOŚCI_small_m

 

Centrum Techniki Magazynowej odwiedziły do tej pory m.in. takie firmy jak: Kompania Piwowarska, Carlsberg Polska, Agregaty Fogo, Samsung Electronics, Bakoma, Stomil Sanok, Składy Vox, Lorenz Snack-World Logistics oraz Arkus & Romet Group. 20 i 21 stycznia 2016 roku w CTM PROMAG odbędzie się również X edycja szkoleń z cyklu „BEZPIECZNY MAGAZYN”, które cieszą się dużym zainteresowaniem pracowników magazynów odpowiedzialnych za bezpieczeństwo pracy.

 

Promag Stanowisko projektowania warsztatu w MAGAZYNIE PRZYSZŁOŚCI_small_m
Centrum Techniki Magazynowej pełni także funkcję edukacyjną i jest otwarte dla studentów uczelni wyższych oraz uczniów szkół średnich kształcących logistyków. Z prezentowanymi tutaj rozwiązaniami zapoznali się już m.in. członkowie koła naukowego PRIME działającego na Politechnice Poznańskiej, studenci WSL, uczniowie Technikum Logistycznego w Mosinie oraz szkół z Poznania.
– Chciałbym bardzo podziękować w imieniu swoim i moich uczniów za możliwość zwiedzenia MAGAZYNU PRZYSZŁOŚCI. Byliśmy pod ogromnym wrażeniem nowoczesnych rozwiązań intralogistycznych znajdujących się w obiekcie. Chciałbym, aby moi uczniowie mieli kiedyś tak ciekawą pracę i potrafili o niej z taką pasją opowiadać jak osoby, które nas oprowadzały. Dziękuję, za poświęcony nam czas – powiedział po wizycie w CTM PROMAG Wojciech Kaczmarek, nauczyciel z Poznania.

 

Źródło: PROMAG

Authors
Tagi

Related posts

Góra
English