Nowy małogabarytowy zamek obrotowy Southco z podwójnym ryglowaniem

Firma Southco rozszerza ofertę zamków obrotowych o nowy model R4-10 z podwójnym ryglowaniem. Jest to zamek obrotowy o małych rozmiarach z wielopunktowym blokowaniem, pozwalającym na jego zaryglowanie przez dwa niezależne mechanizmy.

 

Southco 7440_R4-10-Dual Trigger_m

 

Mechanizm podwójnego ryglowania oraz małe gabaryty czynią zamek R4-10 idealnym do zastosowań w drzwiach i panelach wymagających zapewnienia jego obsługi z różnych miejsc. Dla przykładu, R4-10 z podwójnym ryglowaniem ułatwia dostęp przy wchodzeniu i wychodzeniu przez drzwi wejściowe lub też przy dostępie do większych paneli i sekcji urządzeń z dwóch różnych miejsc. Jako najmniejszy zamek z serii R4-10, model z podwójnym ryglowaniem zajmuje bardzo małą przestrzeń wewnątrz obudowy, oferując dobrze ukryty mechanizm blokujący i zwiększony poziom bezpieczeństwa. Zamki tej serii są wykonywane ze stali nierdzewnej. Mogą zawierać zintegrowany odbój oraz mechanizm jedno- lub dwustopniowego zamykania, doskonale predestynujące je zastosowań w wielu gałęziach przemysłu. Dodatkowo, zamki obrotowe R4 mogą być łączone z całą gamą mechanicznych i elektronicznych siłowników oraz kabli firmy Southco, co pozwala na realizację kompletnych systemów zamknięć obrotowych.
Główny menedżer produktu James Stroud powiedział: – Mechanizm podwójnego ryglowania wprowadzony w najnowszych zamkach obrotowych Soutco serii R4 upraszcza konstrukcję systemów zamknięć obrotowych oraz poprawia komfort użytkownika przy zamykaniu i otwieraniu panelu z różnych miejsc.

 

Źródło: Southco

Authors
Tagi

Related posts

Góra
English