Nowy regionalny menedżer sprzedaży na region Europy Środkowo-Wschodniej Universal Robots

Universal Robots wzmacnia swoje oddziały w poszczególnych regionach, wyznaczając organizacji lokalnej i sieci partnerów w Europie Środkowo-Wschodniej nowe cele strategiczne. Realizację zadań biznesowych i sprzedażowych w tym regionie nadzorować będzie nowo mianowany regionalny menadżer sprzedaży na region Europy Środkowo-Wschodniej. Stanowisko to obejmie Slavoj Musilek.

 

Portrætter, Universal Robots

 

Głównym zadaniem nowego szefa regionu będzie wzmocnienie pozycji firmy, budowa wizerunku innowacyjnego lidera rynku robotów współpracujących, sprostanie szybko rosnącym potrzebom klientów oraz dalsze rozszerzanie i wzmacnianie sieci partnerów.

Współpracujące ramiona robotyczne Universal Robots z łatwością wpisują się w istniejące środowiska pracy naszych klientów. To zaawansowane rozwiązania, które można wykorzystać na każdym szczeblu produkcji, zwiększając tym samym produktywności i przewagę konkurencyjną. Dzięki robotom Universal Robots przedsiębiorstwa produkcyjne każdej wielkości są w stanie zautomatyzować i usprawnić powtarzalne, monotonne procesy – mówi Slavoj Musilek, regionalny menadżer sprzedaży na region Europy Środkowo-Wschodniej.

Slavoj Musilek posiada wszechstronne doświadczenie w budowaniu i umacnianiu pozycji zarządzanych przez siebie oddziałów regionalnych firm, takich jak: Hewlett-Packard, Computer Associates, Juniper Networks i Rockwell Automations. Jednym z jego pierwszych zadań na nowym stanowisku będzie budowanie profesjonalnego zespołu w celu zapewnienia solidnego i efektywnego wsparcia dla kanału partnerskiego, a tym samym skutecznego dotarcia do użytkowników końcowych w całym regionie. Slavoj ukończył Technikę Cybernetyczną na Politechnice Czeskiej w 1993 roku. Jest żonaty, mieszka w Pradze. Jego główne zainteresowania to fotografia, podróże oraz kulinaria.

Universal Robots dąży do osiągnięcia pozycji światowego lidera w dziedzinie współpracujących, łatwych w programowaniu i elastycznych robotów przemysłowych. Jestem przekonany, że zarówno wartość produktów dostarczanych użytkownikom końcowym przez Universal Robots, koniecznych do powstawania unikalnych, innowacyjnych rozwiązań, jak i silne zaangażowanie na rzecz etyki biznesu przyczyniają się do efektywnej i niezawodnej współpracy z klientami – stwierdza Slavoj Musilek.

Od momentu wejścia na rynek pierwszego robota UR w grudniu 2008 roku firma odnotowała znaczący wzrost i obecnie sprzedaje roboty i ramiona robotyczne już w ponad 50 krajach świata. Portfolio produktowe zawiera współpracujące ramiona robotyczne UR3, UR5 oraz UR10. Siedziba firmy znajduje się w Odense w Danii, gdzie odbywa się produkcja i gdzie prowadzone są prace rozwojowe związane z konstruowanymi urządzeniami.

 

Źródło: Universal Robots

Authors

Related posts

Góra
English