Firma Sartorius AG wdraża rozwiązanie IFS Zarządzanie Serwisem w Terenie, aby usprawnić obsługę klienta

Firma IFS, globalny dostawca oprogramowania dla przedsiębiorstw, informuje, że firma Sartorius AG — czołowy dostawca sprzętu farmaceutycznego i laboratoryjnego — wdroży rozwiązanie IFS Zarządzanie Serwisem w Terenie w 50 placówkach na całym świecie. Oprogramowanie to jest główną częścią oferty w zakresie Zarządzania Obsługą Serwisową. Umowa obejmuje licencje i usługi o wartości ponad 1,5 miliona euro.

 

Filtration, Filterkerze, Einweg, Single Use, Sterilfilter, Capsule, Sterilfiltration, Vorfiltration, filtration, pre-filtration, sterilzing-grade filtration

Zdjęcie: Sartorius

 

Po kompleksowej ocenie dostawców firma Sartorius wybrała ofertę firmy IFS jako najlepszego dostawcy oprogramowania oraz lokalnego wsparcia, ze względu na jej rozwiązanie do zarządzania serwisem w terenie. Głównym czynnikiem decydującym było dostosowanie oferowanego rozwiązania do obecnych potrzeb firmy Sartorius m.in. poprzez zapewnienie nowych samoobsługowych narzędzi dla pracowników serwisu, umożliwienie szybszego reagowania na zapytania klientów, czy też wsparcie w rozwoju firmy i ewolucji usług. Kolejnym ważnym kryterium dla firmy Sartorius było wdrożenie rozwiązania serwisowego, które jest zarówno proste do zintegrowania z już stosowanymi systemami, jak i intuicyjne w obsłudze dla użytkowników końcowych.

Firma Sartorius ma na całym świecie opinię innowacyjnego dostawcy wysokiej jakości sprzętu farmaceutycznego i laboratoryjnego. To, co wyróżnia ją na tle konkurencji, to kompleksowe portfolio usług oferowanych klientom z branży farmaceutycznej, chemicznej oraz spożywczej.

Klienci z sektora farmaceutycznego i laboratoryjnego podlegają surowym przepisom i zasadom w zakresie bezpieczeństwa. Muszą być pewni, że ich sprzęt i procesy są zawsze niezawodne i zapewniają prawidłowe wyniki. Profesjonalna, dobrze wyposażona technicznie obsługa klienta, która może szybko reagować na wszelkie zgłoszenia, jest kluczowa w tym środowisku — powiedział Arne Rosenhagen, wiceprezes ds. serwisu w firmie Sartorius.

Peter Höhne, wiceprezes ds. sprzedaży i marketingu w IFS Europe Central dodał: – Firma Sartorius to jeden z czołowych dostawców w przemyśle farmaceutycznym i cieszymy się, że będziemy współpracować, dostarczając nasze najlepsze w branży rozwiązanie do harmonogramowania. Najwyższej klasy usługi serwisowe znacznie wyróżniają firmę na tle silnie konkurencyjnego rynku, a nasze rozwiązanie zapewni wsparcie ciągłego rozwoju i przyczyni się do osiągania ciągłych sukcesów przez firmę Sartorius.

W 2016 roku firma Sartorius zacznie wdrażać moduł IFS Zarządzanie Serwisem w Terenie dla ponad 500 użytkowników.

 

O firmie Sartorius

Firma Sartorius jest czołowym dostawcą sprzętu farmaceutycznego i laboratoryjnego na świecie, działając w dwóch głównych działach — Bioprocess Solutions (Rozwiązania do obsługi bioprocesów) oraz Lab Products & Services (Produkty i usługi laboratoryjne). Grupa technologiczna uzyskała w 2014 r. obrót rzędu 891,2 miliona euro. Założona w Göttingen w 1870 r. firma obecnie zatrudnia 5500 osób. Dział Bioprocess Solutions zajmuje się takimi procesami, jak filtracja, zarządzanie płynami, fermentacja czy uzdatnianie, skupiając się na procesach produkcyjnych w branży farmaceutycznej. W dziale Lab Products & Services firma Sartorius produkuje sprzęt i zaopatrzenie dla laboratoriów. Zakłady produkcyjne firmy Sartorious znajdują się w Europie, Azji i Ameryce, a jej sieć oddziałów i agencji sprzedaży rozciąga się na ponad 110 państw. Więcej informacji znajduje się na stronie: www.sartorius.com

 

Źródło: IFS

Authors
Tagi , ,

Related posts

Góra
English