API Maintenance Systems powiększa portfolio o kolejny browar – belgijski Browar Duvel Moortgat wdroży system dla utrzymania ruchu API PRO

API Maintenance Systems ogłasza, że rosnąca grupa klientów powiększa się o Browar Duvel Moortgat Brewery. Duvel stale się rozwija i potrzebuje jasnego przeglądu wszystkich procesów w utrzymaniu ruchu, dlatego API PRO został wybrany jako ich przyszły system zarządzania tym obszarem.

Grupa Duvel Moortgat to niezależna grupa browarnicza, która wyróżnia się koncentracją na nietypowych gatunkach piw i markach premium.

 

duvel

 

Duvel Moortgat posiada  centralę w Belgii oraz 5 fabryk: Brasserie d’Achouffe, Brouwerij De Koninck, browar premium Pilsner Bernard w Czechach Brewery Lief­mans, Browar Boulevard  i Browar Ommegang w USA, specjalizujący się w rzemieślniczych piwach premium warzonych według tradycyjnych belgijskich receptur. Duvel jest dostępy we wszystkich częściach świata.

– Każdy z nas, oprócz czerpania przyjemności z osiągniętych celów, potrzebuje dalszych zmian i stałego rozwoju. Dlatego Duvel wybrał API PRO: przyjazny dla użytkownika system zarządzania utrzymaniem ruchu, który będzie rósł razem z nami – mówi Tim Verelst, Kierownik Utrzymania Ruchu w Duvel.

Nena De Boevere, Sales Executive w API Maintenance Systems w Belgii, ciesząc się z nawiązania współpracy z kolejnym browarem, podkreśla: – Wdrożenie API PRO w browarach Duvel Moortgat dowodzi, że firmy z ugruntowaną pozycją zawsze poszukują wzrostu wydajności. API PRO jest doskonałym rozwiązaniem, aby wesprzeć Duvel w tym procesie, dzięki naszemu stałemu dążeniu, aby jak najlepiej dopasować API PRO do wymagań klienta.

 

Źródło: API Maintenance Systems Polska

Authors
Tagi ,

Related posts

Góra
English