Forcam ekspertem Forum Moto Solutions

Forcam Force_m

W dniach 18–19 listopada br. odbędzie się w Krakowie szósta już edycja Forum MotoSolutions – Best Practices w przemyśle motoryzacyjnym. W trakcie spotkania firma Forcam zaprezentuje efekty wdrożenia systemu MES, który był implementowany w zakładzie BorgWarner Poland. W fabryce tej wdrożono oprogramowanie do zarządzania produkcją Forcam Force, które zbiera i koreluje dane w czasie rzeczywistym w celu optymalizacji całego procesu produkcji.

Forum MotoSolutions to spotkanie specjalistów z branży motoryzacyjnej, podczas którego porusza się zagadnienia związane z sektorem automotive. Wydarzenie kierowane jest do kadry zarządzającej zakładami produkcyjnymi. Tegorocznej edycji towarzyszyła będzie wystawa, na której producenci oraz firmy nieprodukcyjne zaprezentują portfolio swoich produktów i usług. Dodatkowo podczas forum zostaną wręczone nagrody Polskiego Przemysłu Motoryzacyjnego.

W tegorocznej edycji forum udział weźmie również firma Forcam, światowy lider w zakresie oprogramowania MES dla przemysłu, dostarczający usługi takim przedsiębiorstwom z sektora motoryzacyjnego jak m.in.: Audi, BorgWarner, Porsche, czy BMW. W trakcie spotkania, o wzroście efektywności produkcji i pełnej identyfikowalności produktu i procesu w rzeszowskim BorgWarner Poland na bazie wdrożonego systemu MES, opowiedzą: Tomasz Lebitko, Managing Director Eastern Europe Forcam oraz Marek Ryczko, Operations Manager, BorgWarner Poland Sp. z o.o. Podczas prezentacji omówione m. in zostaną efekty wdrożenia takie jak: wzrost OEE o 5%, transparentna produkcja, czy systematyczne przepływ danych, stanowiących bazę dla Continuous Improvement Process.

Forum MotoSolutions odbędzie się w DoubleTree by Hilton w Krakowie w dniach 18–19.11.2015r. (od 10:00-16:00). Program spotkania oraz zgłoszenie udziału za pośrednictwem strony:  http://www.motosolutions.pl/o-konferencji/program

Authors

Related posts

Góra
English