Nowe kompaktowe, łatwe w użyciu przyciski 22 mm

Projektanci maszyn i producenci szafek sterowniczych, podczas doboru przycisków do swoich urządzeń, cenią sobie szeroki wybór zarówno materiałów oprawek, jak i kolorów. Nowa seria kompaktowych przycisków i przełączników A22N nie tylko odpowiada tym oczekiwaniom, ale też oferuje bardziej zwartą obudowę i łatwiejszą instalację. Seria A22N obejmuje przyciski do otworów o średnicy 22 mm, a także przełączniki obrotowe, przełączniki z kluczem oraz wskaźniki świecące.
Krótkie i kompaktowe obudowy
Seria A22N ma o 30% krótsze obudowy w porównaniu ze starszymi modelami, które mierzą teraz jedynie 45.3 mm przy wykorzystaniu 3 bloków styków (modele niepodeświetlane). Dzięki temu możliwa jest dalsza redukcja wymiarów szafki (jeśli chodzi o jej głębokość), gdyż krótkie obudowy przycisków nie kolidują z komponentami zamontowanymi na szynie.

 

Łatwy montaż
Nowy innowacyjny projekt funkcjonalny znakomicie ułatwia montaż przycisków. Zatrzaskowy moduł montażowy w standardzie pozwala przyciski montować w sposób beznarzędziowy szybko i łatwo. Dodatkowo w przycisku można zainstalować w 2 rzędach maksymalnie 6 bloków styków, z których każdy jest symetryczny i może być montowany w dowolną stronę.
Ponadto przez cały czas zapewniony jest dostęp do zacisków bloków w pierwszym rzędzie bez demontowania bloków w drugim rzędzie. Dodatkowo ulepszona ochrona palców IP66 zapewnia pełne bezpieczeństwo instalatora w czasie montażu.

 

Poprawiona estetyka dla każdych potrzeb
Możliwe jest rozszerzanie i dostosowywanie standardowych przycisków A22N poprzez dodawanie extra bloków styków. Materiały oprawek przycisków do wyboru to czarny plastik, szczotkowany metal i polerowany metal, a dostępna gama kolorów obejmuje wszystkie najbardziej popularne barwy:

  • Niepodświetlane przyciski i przełączniki: czerwony, zielony, żółty, biały, niebieski lub pomarańczowy w wersjach przezroczystej lub nieprzezroczystej, ponadto nieprzezroczysty czarny
  • Podświetlane przyciski, przełączniki i wskaźniki: czerwony, zielony, żółty, biały, niebieski lub pomarańczowy

 

A22NN Non-lighted, A22NL Lighted Pushbutton Switches

Niepodświetlane i podświetlane przyciski: A22NN/A22NL

Omron A22NS-W overview767xX_m

Niepodświetlane i podświetlane przełączniki: A22NS/A22NW

 

 

Źródło: Omron

Authors
Tagi

Related posts

Góra
English