Zaktualizowana aplikacja NSK Rozwiązania (NSK Solutions) zapewnia jeszcze więcej wartości dodanej

NSK zaktualizowała aplikację Rozwiązania prezentującą informacje, które pomagają inżynierom dokładniej zrozumieć wartość dodaną uzyskiwaną dzięki wykorzystywaniu łożysk NSK i powiązanych usług.
NSK 6762_SolApp1_m
NSK Program Wartości Dodanej AIP to wiodące w branży narzędzie pomagające klientom rozwiązywać problemy i oszczędzać pieniądze, stanowiące część prostego stopniowego procesu, który stał się jeszcze łatwiejszy do zrozumienia dzięki uaktualnionej aplikacji Rozwiązania.
Intuicyjna aplikacja, będąca swoistą wędrówką po świecie AIP, pozwala zrozumieć użytkownikom jak program będzie działać w przypadku ich konkretnych zastosowań – stanowiąc w gruncie rzeczy standardowy proces dla indywidualnych rozwiązań. Klikając na każdym etapie pięciopozycyjne pokrętło graficzne użytkownicy stopniowo odkrywają zalety programu AIP.

 

NSK 6762_SolApp4_m
Pierwszą pozycję na pokrętle stanowi ´przegląd´ – w ramach tego etapu inżynierowie NSK sprawdzają proces produkcyjny i zbierają istotne informacje do analizy, wyznaczając w ten sposób kluczowe zastosowania łożysk wymagające działania. W kolejnym etapie eksperci NSK proponują rozwiązanie dopasowane do zastosowania, obejmujące rekomendacje umożliwiające optymalizację konstrukcji maszyn oraz możliwości przeszkolenia załogi. W trzecim etapie NSK określa plan wdrożenia rozwiązania i przeprowadza próbę zastosowania produktu, aby upewnić się, że zamierzone cele zostaną osiągnięte.  Kolejny krok stanowi potwierdzenie skuteczności poprzez sporządzenie dokumentu, który określa rzeczywiste oszczędności kosztów w odniesieniu do działania i konserwacji maszyn, natomiast ostatni etap zapewnia możliwość powtórzenia sukcesu w innych oddziałach firmy.
Użytkownicy zaktualizowanej aplikacji NSK Rozwiązania mogą również bardziej szczegółowo poznawać usługi AIP – wystarczy klikać na cztery stalowe kule reprezentujące ´przegląd´ ´wybór´ ´szkolenia´ ´kontrolę´ – cztery filary będące podstawą usług AIP.

 

NSK 6762_SolApp3_m
Używając podręcznego paska nawigacyjnego, użytkownicy aplikacji mogą przechodzić z poziomu na poziom odkrywając zalety każdej z usług i zapoznawać się z przykładami sukcesów znanych spółek, które już doświadczają korzyści związanych z obniżkami kosztów oraz wzrostem konkurencyjności. Dostępne opcje obejmują przesyłanie informacji, pobieranie ich oraz wysyłanie prośby o kontakt NSK.
Obecna aktualizacja opiera się na aplikacji NSK Rozwiązania, która po raz pierwszy na rynku pojawiła się w 2014 r. Pomaga ona użytkownikom identyfikować główne przyczyny problemów i stanowi przewodnik po rzeczywistych rozwiązaniach, w których uzyskano znaczące oszczędności.  Użytkownicy aplikacji mogą wybierać pomiędzy sektorami od branży napojów i żywności do produkcji stali, obrabiarek czy kopalnictwa i górnictwa. Możliwe jest również prześledzenie rozwiązań zbudowanych wokół specyficznych zastosowań lub wybranie panujących warunków produkcyjnych najlepiej odnoszących się do sytuacji produkcyjnej klienta.
Gdy zostanie wybrane konkretne zastosowanie, aplikacja dopasowuje odpowiednie szczegółowe przykłady sukcesów wykorzystujące produkty NSK.  Każde zastosowanie opisuje rozwiązany problem i prezentuje szczegóły rozwiązania produktowego wraz z wartościami liczbowymi osiągniętego sukcesu finansowego. Uzyskane oszczędności biorą pod uwagę kombinację takich czynników jak koszty wymiany, konserwacji, materiałów eksploatacyjnych i przestojów.

 

NSK 6762_SolApp2_m
Zaktualizowana aplikacja to przepustka do światowej klasy Programu Wartości Dodanej AIP, pokazująca w przejrzysty i prosty sposób jego praktyczne zastosowanie.
Kolejne aplikacje firmy NSK będą  się pojawiać w odpowiedzi na  wzrastające zapotrzebowanie na informacje mobilne. Obecnie inżynierowie są osobami mobilnymi, a inżynieria jest częścią rozbudowującego się świata mobilnego.  Aplikacje NSK są elementem stałego zaangażowania firmy w  zakresie rozwiązywania problemów klientów i zwiększania ich oszczędności.
Najnowszą aplikację NSK Solutions dostępną w siedmiu językach europejskich, można bezpłatnie pobrać w sklepach iTunes i Google Play (Android).  Bezpośrednie linki są dostępne po kliknięciu na zakładkę Multimedia na stronie www.nskeurope.com.

 

Źródło: NSK

Authors

Related posts

Góra
English