PROMAG nominowany przez UDT do tytułu Lidera Bezpieczeństwa Technicznego

PROMAG_wreczenie_nominacji_small_m

Urząd Dozoru Technicznego nominował PROMAG do nagrody w prestiżowym konkursie Lider Bezpieczeństwa Technicznego 2015.

W siedzibie Spółki w Poznaniu odbyła się uroczystość wręczenia PROMAG dyplomu sygnowanego przez Wiceprezesa Rady Ministrów, Ministra Gospodarki i Prezesa Urzędu Dozoru Technicznego w uznaniu efektywnej współpracy w obszarze minimalizowania ryzyka eksploatacji urządzeń technicznych, utrzymywania wysokiego standardu bezpieczeństwa technicznego oraz wkładu w stabilny rozwój polskiej gospodarki.

PROMAG znalazł się tym samym w finałowej grupie przedsiębiorstw ubiegających się o zwycięstwo w tegorocznej edycji rankingu jako jedna z dwóch firm nominowanych do tytułu z województwa wielkopolskiego. Laureatów rankingu poznamy w listopadzie, w trakcie corocznej konferencji UDT „Nauka, technika, gospodarka – doświadczenia i perspektywy rozwoju”.

Cieszy nas, że wartości, które od lat przyświecają firmie PROMAG są na rynku zauważane i doceniane. Bezpieczeństwo jest bez wątpienia jednym z naszych priorytetów i to nie tylko w kontekście oferowania klientom produktów i rozwiązań logistycznych spełniających najwyższe standardy i wymagania techniczne. Od lat równie dużą wagę przywiązujemy do kwestii budowania świadomości i edukacji, organizując cykliczne szkolenia na temat bezpiecznej eksploatacji urządzeń magazynowych i uczestnicząc aktywnie w konferencjach i wydarzeniach na ten temat – powiedział Lesław Łuczak, Prezes Zarządu, Dyrektor Naczelny w PROMAG.

 

Lider Bezpieczeństwa Technicznego to konkurs organizowany przez Urząd Dozoru Technicznego, pod patronatem Wicepremiera, Ministra Gospodarki. Celem inicjatywy jest honorowanie przedsiębiorstw wyróżniających się wysokim standardem bezpieczeństwa technicznego oraz wkładem w rozwój gospodarczy Polski. Kapituła rankingu ocenia firmy zajmujące się projektowaniem, wytwarzaniem, instalacją, eksploatacją, naprawą i modernizacją urządzeń technicznych. Przedsiębiorstwa nominowane są w trzech kategoriach „wytwórca”, „użytkownik” i „modernizujący”.

 

Źródło: PROMAG

Authors

Related posts

Góra
English