Vertex Standard wprowadza nową serię radiotelefonów VX-260

Vertex VX261_radio front_mVertex Standard, producent radiotelefonów, przedstawił nową serię modeli analogowych VX-260. Urządzenia z bogato wyposażonej i oferującej szereg nowych funkcjonalności grupy przenośnych radiotelefonów VHF/UHF zostały wyposażone w ulepszone wyjście audio, rozszerzoną interoperacyjność, programowany alarm z wezwaniem o pomoc oraz uniwersalny system baterii. To właśnie dzięki uniwersalnemu systemowi baterii, nazywanemu „UNI”, użytkownicy mogą korzystać z jednej baterii oraz platformy do ładowania urządzeń typu Vertex Standard.

Wśród nowych modeli w serii znalazły się: VX-261, oferujący 16 kanałów i wyposażony w dwa dowolnie programowalne przyciski oraz VX-264, ze 128 kanałami, sześcioma dowolnie programowalnymi przyciskami oraz funkcją szyfrowania głosu przez inwersję.

Nasze produkty to odpowiedź na potrzeby klientów. Nowe modele stanowią kompletne rozwiązania za rozsądną cenę, oferujące lepszą jakość audio, uniwersalny system baterii oraz zwiększoną interoperacyjność MDC 1200 oraz FleetSync – powiedział Andre Flasche, dyrektor ds. dystrybucji i sprzedaży w regionie Europy i Afryki w Vertex Standard. – Największym atutem naszych kompaktowych i bogato wyposażonych radiotelefonów jest gwarantowana niezawodna łączność. Usprawniona seria modeli analogowych to jeszcze większa wartość dla klienta oraz nowe możliwości techniczne usprawniające działanie urządzeń. Modele dedykujemy szerokiej grupie klientów zainteresowanych zwiększeniem efektywności.

Firma Vertex Standard wprowadziła także nowe akcesoria, które stanowią uzupełnienie jej oferty radiotelefonów.

Firma Vertex Standard LMR, Inc., założona w 1956 r. i posiadająca siedzibę w Tokio, jest globalnym producentem sprzętu do dwukierunkowej komunikacji radiowej. W regionie EMEA sprzedażą i serwisem radiotelefonów zajmuje się sieć dystrybutorów. Więcej informacji o produktach Vertex Standard można uzyskać na stronie www.vertex-standard-emea.com i na facebookowym profilu firmy lub pisząc na adres e-mail vertexstandard-emea@vertexstandard.com.

 

Źródło: Vertex Standard

Authors

Related posts

Góra
English