Mistrz Świata The Fresh Connection Global Challenge 2015 wyłoniony

Konkurs Fresh Connection 

25 września poznaliśmy tegorocznego mistrza świata w międzynarodowych zawodach w zarządzaniu łańcuchem dostaw. Została nim drużyna z francuskiej firmy ESSILOR z wynikiem ROI 3,69.

W ostatniej fazie turnieju The Fresh Connection Global Challenge wystąpiło 9 drużyn z różnych części świata m.in. z Arabii Saudyjskiej, Chin, Wielkiej Brytanii, Francji, Polski, Holandii oraz Niemiec. Finał, który rozegrano w Amsterdamie składał się z 4 rund, a rywalizacja trwała do ostatniej chwili.

Trzeba pochwalić ducha walki polskich reprezentantów w turnieju: drużynę z PKN Orlen (w składzie: Anna Kowalska, Wojciech Bujak, Marta Jaroni i Robert Reńda) oraz zespół z Pepsico – Frito Lay Poland (w składzie: Krzysztof Nestoruk, Agnieszka Przepióra, Paweł Kaczmarzyk oraz Michał Krąpiec). Do zwycięstwa nie zabrakło wiele, więc na pewno powrócą w przyszłym roku zmotywowani, by sięgnąć po najwyższe trofeum.

Mistrz Świata otrzymał nagrodę w postaci bezpłatnego tygodniowego kursu Executive Supply Chain Course na Massachusetts Institute of Technology w Bostonie, USA, o wartości 4500 dolarów na jednego uczestnika.

Ostateczne wyniki finału TFC zostały 2015 opublikowane: http://www.mpm24.com/the-fresh-connection/open-competition-2015–relacja/

 

Authors

Related posts

Góra
English