Maintenance 2015 coraz bliżej

Maintenance_m

Wielkimi krokami zbliża się największa impreza branży utrzymania ruchu Maintenance 2015, organizowana w Międzynarodowym Centrum Targowo-Kongresowym EXPO przez Targi w Krakowie. W dniach 6-7 października w jednym miejscu zbiorą się producenci i dostawcy, chcący zaprezentować gościom Targów najnowsze technologie oraz rozwiązania dedykowane dla przemysłu, jak również własne, cenne doświadczenia w zakresie utrzymania ruchu, planowania i optymalizacji produkcji. Bez wątpienia jest to jedyna taka impreza w Europie Centralnej.

Równolegle odbędą się powiązane tematycznie Międzynarodowe Targi Obróbki, Magazynowania i Transportu Materiałów Sypkich i Masowych. Na obydwu wydarzeniach nie zabraknie przedsiębiorców, inżynierów oraz specjalistów, którzy na co dzień zajmują się sprawami związanymi z prawidłowym funkcjonowaniem zakładów przemysłowych. Z roku na rok powiększa się liczba wystawców a udział w imprezie jest szansą na nawiązanie nowych kontaktów biznesowych. Szeroki zakres oferty powinien zainteresować przedstawicieli tak różnych dziedzin, jak przemysł spożywczy, chemiczny, budowlany czy wydobywczy.

Równie imponująco prezentuje się program towarzyszący targom Maintenance oraz SyMas, a więc Jesienna Szkoła Utrzymania Ruchu, seminaria workShops, oraz konferencja Nowoczesne Technologie w Branży Materiałów Sypkich. Uczestnicy targów będą mieli również niepowtarzalną okazję, aby wziąć udział pokazach wybuchów i zabezpieczeń przeciwwybuchowych przygotowanych przez Grupę WOLFF.

Obserwatorzy pokazu będą mogli osobiście przekonać się o sile wybuchów do jakich dochodzi
w środowisku przemysłowym, obserwując eksplozje przy udziale m.in. mąki czy skrobi kukurydzianej. Problem jest poważny i aktualny, o czym świadczą statystyki GUS, wedle których w roku 2014 ponad 480 tysięcy osób w Polsce pracowało w warunkach zagrożenia zdrowia i życia. Co więcej według danych Komendy Głównej Państwowej Straży Pożarnej w ubiegłym roku doszło do blisko 100 pożarów w zakładach produkcji i magazynach spowodowanych samozapłonem biologicznym lub chemicznym.

Na stronach www.mtc.krakow.pl oraz www.symas.krakow.pl znajduje się formularz uprawniający do bezpłatnego wstępu na targi oraz szczegółowe informacje dotyczące przebiegu Targów.

 

Źródło: Targi w Krakowie

Authors
Tagi

Related posts

Góra
English