Jubielusz 25-lecia Fuchs w Polsce

Fuchs5_m

 

10 września 2015 w hotelu Narvil w Serocku odbyła się uroczysta gala z okazji jubileuszu 25-lecia Fuchs Oil Corporation (PL). Były uroczyste przemówienia, występy artystyczne i wiele ciepłych słów.

 

Fuchs2_m

 

Samemu nie osiąga się sukcesu. Sukces ma wielu uczestników – powiedział Prezes Fuchs Oil Corporation (PL) Tomasz Jagła. – Nie ma rozwoju firmy, dobrych wyników bez Klientów. Słowa wyróżnienia kieruję do wszystkich naszych Klientów. Dziękujemy za owocną współpracę, wierność naszej spółce i wnoszenie konstruktywnych pomysłów do naszych kontaktów.

 

Fuchs3_m

 

Prezes Zarządu Fuchs Petrolub SE, Stefan Fuchs, podkreślił jak ważną rolę w koncernie odgrywa polska firma: – Nie tylko w odniesieniu do sprzedaży, ale i zysku Fuchs Polska jest już dzisiaj w pierwszej 10. spółek Grupy Fuchs. W Europie, która jest dla nas nadal najważniejszym regionem świata, Fuchs Polska zajmuje 3 miejsce po Niemczech i Wielkiej Brytanii. Wiem, że nasz polski zespół jest z tego bardzo dumny. To osiągnięcie wzbudza mój wielki szacunek. Z mojego punktu widzenia, kluczowym czynnikiem sukcesu w Fuchs Polska są ludzie. Mamy nie tylko świetny zespół zarządzający w Polsce, ale również bardzo lojalnych i zaangażowanych pracowników. Wielu pracowników jest z nami od pierwszych dni, co jest naprawdę wyjątkowe – powiedział Stefan Fuchs.

 

Fuchs6_m

 

Wieczór poprowadził Artur Orzech, a w swingową atmosferę muzyki Franka Sinatry wprowadził spektakl Sinatra Project z udziałem Sylwii Różyckiej, utalentowanej aktorki Teatru Polskiego w Szczecinie.

 

Fuchs4_m

Fuchs1_m

Fuchs7_m

 

 

Źródło: Fuchs Oil

 

Authors
Tagi

Related posts

Góra
English