Finał The Fresh Connection 2015 już za kilka dni

25 września, w najbliższy piątek odbędzie się finał międzynarodowych zawodów w zarządzaniu łańcuchem dostaw – The Fresh Connection 2015. W tym roku będziemy kibicować aż dwóm drużynom z Polski.

Przez ostatnie pół roku około 1200 profesjonalistów, reprezentujących ponad 100 firm z ponad 30 krajów na całym świecie, walczyło o wejście do finału The Fresh Connection Global Challenge 2015. Do ostatniej fazy zakwalifikowało się 9 zespołów. Już 25 września do Amsterdamu przyjadą reprezentanci Niemiec, Arabii Saudyjskiej, Chin, Wielkiej Brytanii, Francji oraz Polski. Na miejscu dołączy do nich drużyna z Holandii.

W tym roku, nietypowo, o trofeum w zarządzaniu łańcuchem dostaw 2015 roku będą walczyć dwie drużyny z Polski. Zespół PKN Orlen jako Mistrzowie Polski (zdobywcy najlepszego wyniku wśród wszystkich ekip biorących udział w TFC 2015) w składzie: Anna Kowalska, Wojciech Bujak, Marta Jaroni, Robert Reńda  oraz zespół Pepsico – Frito Lay Poland, który otrzymał „Dziką kartę” na udział w finale (po wycofaniu się jednego z członków finału, zajęli jego miejsce jako drużyna z kolejnym najlepszym wynikiem etapu The Global Challenge) w składzie: Krzysztof Nestoruk, Agnieszka Przepióra, Paweł Kaczmarzyk, Michał Krąpiec.

Relację na żywo – komentarze i wyniki będzie można śledzić na Facebooku, na profilu firmowym MPM Productivity Management, polskiego przedstawiciela organizatorów zawodów The Fresh Connection:

https://www.facebook.com/MPM-Productivity-Management-Sp-z-oo-105250666213233/timeline/

Finał odbędzie się w wyjątkowym miejscu Amsterdamu. Położony w centrum budynek Level Eleven o eleganckich wnętrzach umożliwia podziwianie panoramy 360 stopni.

 

Level Eleven_Amsterdam_TFC 2015_m

Authors

Related posts

Góra
English