Forum Służb Utrzymania Ruchu 2015

Movida SUR1_m

Zapraszamy do udziału w cieszącym się ogromnym uznaniem wśród szefów UR FORUM SŁUŻB UTRZYMANIA RUCHU 2015, które odbędzie się w dniach 13–15 października 2015 roku w Poznaniu.
W licznych opiniach, jakie otrzymujemy po każdym ze spotkań uczestnicy najczęściej podkreślają unikatowy charakter wydarzenia w skali rynku, a także bardzo wysoki poziom merytoryczny.

Forum obejmie szerokie spektrum tematów związanych z ewolucją modelu optymalnego utrzymania ruchu i strategii zarządzania w UR, optymalizacją systemów, procesów, kosztów i rozwiązań technicznych. Wszystkie prelekcje będą oparte na case studies, prezentujących najlepsze rozwiązania od strony bardzo praktycznej.
Zaprosimy Państwa do zapoznania się z procesami w dwóch zakładach o skrajnie odmiennej produkcji:

– Strauss Cafe Poland w Swadzimiu,

– KGHM Polska Miedź, Oddział Zakładu Wzbogacania Rud w Polkowicach.

Podczas ich technicznego zwiedzania obejrzą Państwo innowacyjne i efektywne rozwiązania wdrożone w UR oraz zapoznają się z najlepszymi praktykami w tym zakresie. Istotną informacją jest, że zwiedzanie poprowadzą praktycy z UR, którzy odpowiedzą na Państwa pytania i przedstawią szczegółowe informacje merytoryczne.

 

Movida SUR_m

 

Wieloletnie doświadczenie wskazuje, iż udział w Forum jest doskonałą okazją do nawiązania wielu nowych biznesowych kontaktów i wymiany doświadczeń, czemu dodatkowo sprzyjać będą wspólne kolacje z elementami integracji.

 

Źródło: Movida

Authors
Tagi

Related posts

Góra
English