Gama produktów Phoenix Contact w ofercie Conrad

Conrad Business Supplies udostępnia swoim klientom najnowszą gamę produktów Phoenix Contact wyróżnioną na ostatnich targach w Hanowerze. Dystrybutor dodaje nowe urządzenia zasilające i sterujące dla sektora przemysłowego do rosnącego asortymentu ponad 17 tys. Phoenix Contact.

Conrad Business Supplies posiada w asortymencie nowe produkty Phoenix Contact ulepszone przez specjalistów automatyki przemysłowej obejmujące elementy techniki zasilania i komponenty zarządzające. Nowe produkty prezentowane na ostatnich targach w Hanowerze obejmują TC Mobile I/O X300, Open Data Port (ODP) stacji zdalnego sterowania, nowy wybór miniprzekaźników PSR, serię urządzeń zasilających i przeprojektowanych urządzeń odgromowych I chroniących przed przepięciami w technologii Safe Energy Control (SEC).

Miniprzekaźniki PSR Phoenix Contact są jednymi z najwęższych na świecie przekaźników do zastosowań związanych z bezpieczeństwem, a jednocześnie oferują parametry mocy dużych przekaźników bezpieczeństwa. Dzięki kompaktowej wielkości 6 mm, wymagają do 70% mniej miejsca niż standardowe urządzenia, przy jednoczesnym zapewnieniu wysokich standardów bezpieczeństwa. Nowe miniprzekaźniki są między innymi doskonale dostosowane do zastosowań w inżynierii mechanicznej i w przemyśle przetwórczym.

 

Conrad Phoenix Contact_m

 

Przenośny moduł radiowy TC I/O X300 jest najmniejszą stacją zdalnego sterowania ODP na świecie. Korzystanie z komunikacji mobilnej staje się bezpieczne i niezawodnie monitorowane zarówno ze stacji sygnałów analogowych i cyfrowych. Przekaźniki mogą być sterowane zdalnie dzięki serwerom ODP przez usługi komunikacji mobilnej GPRS. Moduł oferuje proste i efektywne kosztowo rozwiązaniem do monitorowania i kontrolowania procesów.

Nowe urządzenia zasilające od Phoenix Contact zostały specjalnie opracowane do stosowania w produkcji maszyn, dlatego też charakteryzują się zwiększoną trwałością i najlepszą jakością wykonania. W ofercie znajdują się trzy jednofazowe i trójfazowe zasilacze z prądami wyjściowymi od 5 do 20 A.

Phoenix Contact przeprojektował również wszystkie urządzenia zabezpieczające istniejące w swojej nowej linii produktów, aby mogły być wyposażone w technologię Secure Energy Control (SEC) w standardzie. Nowa seria produktów jest szczególnie łatwa w instalacji, jednostkę podstawową i wtyczki można obracać o 180° tak, aby oznaczenia z każdego z nich mogły być łatwo odczytane w dowolnym czasie, a krótkie przewody nie utrudniały pracy. Te nowe ograniczniki przeznaczone są do bezpiecznego zahamowania prądów wtórnych i cechują się wytrzymałą formą, o wysokiej wydajności. Posiadają one funkcjonalności, które sprawiają, że ograniczniki mogą być zastosowane w uniwersalnych aplikacjach – instalacja, obsługa i konserwacja jest łatwiejsza.

Michael Schlagenhaufer, Dyrektor ds. Zakupów, Conrad Business Supplies, powiedział: – Conrad posiada w swojej ofercie wiele produktów Phoenix Contact, z czego jesteśmy bardzo szczęśliwi. Aktualnie możemy dodać do nich szeroki wybór nowych i ulepszonych artykułów, aby spełniać coraz bardziej rygorystyczne wymagania naszych klientów. Pomoże to poprawić rozległość i możliwości asortymentu urządzeń zasilających I innych produktów w Conrad.

conrad.pl

Authors

Related posts

Góra
English