Pepperl+Fuchs przejmuje MACTek Corporation

Pepperl+Fuchs przejmuje MACTek Corporation, jednego z czołowych dostawców urządzeń wykorzystujących protokół HART. Posunięcie to jest częścią strategii Pepperl+Fuchs mającej na celu integrację oferty i zwiększenie udziałów w rynku WirelessHART
– Jesteśmy zadowoleni z dodania linii produktów WirelessHART firmy MACTek do naszego portfolio – powiedział Jim Bolin, wiceprezes Pepperl+Fuchs na obszar obu Ameryk. – To przejęcie uzupełni nasze obecne linie produktów i pozwoli nam zaoferować jeszcze szersze spektrum usług dla klientów.
MACtekFirma MACTek, założona w 1993 roku specjalizuje się w produkcji modemów HART, włączając w to modemy z interfejsem VIATOR HART. Jedną z jej najważniejszych, a zarazem najnowszych innowacji jest adapter BULLET WirelessHART mogący być montowany na dowolnym urządzeniu przystosowanym do pracy w obszarach zagrożonych wybuchem. Rodzina modemów HART obejmuje również modele zapewniające bezprzewodowy dostęp do urządzeń HART pracujących w terenie, zaprojektowanych do zastosowań w strefach zagrożonych wybuchem oraz urządzenia korzystające z technologii Bluetooth.

O firmie Pepperl+Fuchs
Pepperl+Fuchs jest światowym liderem w projektowaniu, produkcji, wdrażaniu i wsparciu technicznym szerokiej gamy rozwiązań dla aplikacji z zakresu automatyki przemysłowej. Jako wieloletni zdobywca nagrody czytelników Reader’s Choice Award magazynów Control i Control Design w zakresie rozwiązań z zakresu bezpieczeństwa i systemów purge & pressurization, Pepperl+Fuchs został również zakwalifikowany do grupy 50 największych globalnych firm z sektora automatyki przez magazyn Control i ARC Advisory Group.
www.pepperl-fuchs.us

Authors
Tagi

Related posts

Góra
English