Shotgun na muchy

Shotgun na muchy_m

Jak może być denerwująca bzykająca mucha czy komar wie tylko ten, kto tego doświadczył. Ponadto muchy mają zwyczaj siadania na niezbyt przyjemnych rzeczach będących efektem organicznej przemiany materii, a zaraz potem – na jedzeniu. No cóż – taka ich natura.

Wymyślono wiele sposobów radzenia sobie z natrętami – lepy, elektryczne paralizatory, chemiczne odstraszacze i uśmiercacze, mechaniczne packi… Ale najbardziej „męskim” sposobem poradzenia sobie z problemem jest użycie Salt Guna o nazwie BUG-A-SALT. To nic innego jak pneumatyczna strzelba, w której zamiast śrutu użyto warzonej soli kuchennej. Sprężenie powietrza następuje przez pociągnięcie suwadła. Strzał z odległości nawet 2 m gwarantuje uśmiercenie lub ciężkie obrażenia uniemożliwiające dalszy lot przeciwnika. Z drugiej strony – strzał jest na tyle delikatny że nie uszkodzi praktycznie żadnej powierzchni (efekt widać dopiero na delikatnej spożywczej folii aluminiowej, ale nie są to przestrzeliny, a jedynie delikatne zagłębienia). Ponadto – ponieważ amunicja jest ekologiczna – można strzelać także do owadów siedzących na żywności. Pozostaje jedynie pytanie – co na to ekolodzy.

Co ciekawe – broń wyposażona jest w bezpiecznik – to na wypadek, gdyby dostała się w ręce dziecka. Strzał w twarz, a zwłaszcza w oko zaglądające w lufę, nie byłby bezpieczny. Jedno załadowanie zbiorniczka soli wystarcza na oddanie ok. 80 strzałów.

Broń BUG-A-SALT można nabyć już za niecałe 40 USD.

http://bugasalt.com

Authors
Tagi

Related posts

Góra
English