KRAUSE zaprezentowało się na targach LOGISTYKA w Kielcach

targi_logistyka_kielce_2015_fot._krause_m

 

Za nami XXI edycja Międzynarodowych Targów Logistycznych LOGISTYKA, które tradycyjnie już towarzyszyły Międzynarodowemu Salonowi Przemysłu Obronnego w Kielcach. Zakończona w ubiegły piątek impreza zapisze się w historii imponującą liczbą seminariów i konferencji, ale przede wszystkim rekordową liczbą wystawców. Nie zabrakło wśród nich firmy KRAUSE, cenionego producenta drabin, pomostów i rusztowań, który od wielu lat współpracuje także z  branżą wojskową zarówno w Polsce, jak i Europie.

Międzynarodowe Targi Logistyczne LOGISTYKA to najważniejsze wydarzenie tego sektora w Europie. Podczas czterech wystawowych dni można było zobaczyć wszystko to, co wojsku oraz służbom mundurowym niezbędne jest do skutecznego działania. Prezentowane były m.in. nowoczesne rozwiązania wykorzystywane w zakładach produkcyjnych sprzętu wojskowego. – Rosnąca liczba konfliktów zbrojnych na świecie oraz niepewna sytuacja w krajach blisko sąsiadujących z Europą zmusza stary kontynent do wzmacniania swoich pozycji obronnych i inwestycji w sprzęt wojskowy. Rozwój tego sektora sprzyja tworzeniu nowych stanowisk pracy, które wymagają zastosowania niestandardowych rozwiązań w zakresie produkcji i technologii. Firma KRAUSE od lat wspiera producentów ciężkiego sprzętu wojskowego dostarczając konstrukcje specjalne, które umożliwiają bezpieczny i wygodny dostęp do miejsc pracy znajdujących się na wysokości – tłumaczy Magdalena Moczurad z firmy KRAUSE.

 

targi_logistyka_kielce_2015_fot.2_krause_m

 

Podczas tegorocznej edycji targów firma prezentowała swoje flagowe produkty, takie jak drabiny i pomosty z serii STABILO, ale można było także podziwiać aluminiowe konstrukcje specjalne, które pozwalają np. na prowadzenie wszelkich prac konserwacyjnych czołgów, także tych wystawianych podczas imprezy. – Najczęściej zadawane przez zwiedzających pytania dotyczyły zastosowania określonych rozwiązań, materiałów wykorzystywanych do produkcji urządzeń oraz posiadanych certyfikatów, jak również terminów realizacji zamówień. Duże zainteresowanie, jakim cieszyło się nasze stoisko pozwala optymistycznie patrzeć w przyszłość, zarówno jeśli chodzi o rozszerzanie współpracy z dotychczasowymi klientami, jak i nawiązanie kontaktów, które zaowocują podpisaniem nowych kontraktów – podsumowuje Magdalena Moczurad.

 

Źródło: KRAUSE

Authors

Related posts

Góra
English