Nowa kamera FLIR TCX Thermal Bullet zapewnia najwyższą jakość wykrywania wtargnięć

Flir TCX Thermal Bullet_m

 

FLIR prezentuje TCX Thermal Bullet, światowej klasy kamerę zapewniającą najwyższej jakości działanie oraz obraz termowizyjny w wysokiej rozdzielczości zapewniający skuteczne wykrywanie wtargnięć, zarówno w dzień jak i w nocy.

Wyposażona w jeden z najlepszych rdzeni w branży – FLIR TAU, TCX Thermal Bullet łączy najlepszą ostrość obrazu i wysokiej jakości detekcję ruchu, przez 24 godz. na dobę, siedem dni w tygodniu.

FLIR TCX Thermal Bullet jest dostępna w dwóch rodzielczościach: 480×360 pikseli z obiektywem 90° oraz 320 x 240 pikseli z obiektywem 50° i wybieranym przez użytkownika formatem obrazu 16:9 lub 4:3. Niezależnie od tego jaką wybierzemy rozdzielczość lub obiektyw, kamera z serii Bullet i tak będzie wyróżniać się spośród innych kamer wykorzystywanych do ochrony, dzięki możliwości rejestrowania czystego obrazu w całkowitej ciemności, w pełnym słońcu, przez dym, kurz, a nawet lekką mgłę.

Niezależnie od tego czy posiadasz małą firmę, która potrzebuje funkcji wykrywania wtargnięcia i wideoweryfikacji alarmów, zajmujesz się handlem i chcesz monitorować przepływ ruchu klientów, prowadzisz mały interes i chcesz zapobiec włamaniom – kamera TCX to niezwykle dokładne rozwiązanie. – mówi John Distelzweig, vice prezes i główny menedżer firmy FLIR Security. – Jako lider na rynku termowizji, FLIR rozwija technologię w taki sposób, by kamery termowizyjne stawały się dostępne dla każdego.

Ostrość obrazu jaką zapewnia TCX Bullet sprawia, że jest bardziej niezawodna niż tradycyjne sensory – mówi John Distelzweig, wiceprezes i Główny Manager działu FLIR Security. – Kamera rejestruje obraz, na którym wyraźnie widać różnicę między temperaturą ciała intruza – niezależnie od tego czy jest to człowiek, zwierzę czy też pojazd w ruchu – a resztą obszaru widzenia kamery. Wysokiej jakości obraz wideo daje przewagę w wykrywaniu wtargnięcia na obserwowany teren oraz zapewnia znaczne zmniejszenie występowania fałszywych alarmów.

FLIR TCX Thermal Bullet można łatwo zainstalować do nowych lub istniejących już systemów, dzięki kompatybilności z rejestratorami typu ONVIF Profile S IP, MPX (HDCVI) i analogowymi. Kamery z łatwością dostosowują się do różnych warunków środowiskowych, na zewnątrz i wewnątrz – nawet przy temperaturze -40°C – zapewniając bezpieczeństwo budynkom użytku publicznego, obszarom przemysłowym, małym i dużym firmom, terenom mieszkalnym. Prócz wykrywania wtargnięć i dokładnej weryfikacji alarmu za pomocą wideo, Thermal Bullet ma również inne zastosowania jak: kontrola oświetlenia, zliczanie osób, szacowanie ruchu w handlu, zarządzanie kolejką oraz wiele innych.

FLIR TCX Thermal Bullet jest nowością w serii produktów do ochrony TCX, która została wprowadzona na rynek wraz z TCX Thermal Mini Bullet w kwietniu. FLIR TCX Thermal Bullet jest już dostępna.

 

Źródło: Linc Polska

Authors

Related posts

Góra
English