Rozpoczęły się zapisy online na konferencję Niezawodność i Utrzymanie Ruchu w produkcji – 30 września, Rzeszów

Niezawodnosc_Utrzymanie_Ruchu_Rzeszow 784x295 

Zapewnienie ciągłości produkcji jest kluczowym czynnikiem dla przedsiębiorstwa produkcyjnego i zarazem ogromnym wyzwaniem dla osób zajmujących Utrzymaniem Ruchu. Wiedza z zakresu sprawnego zarządzania parkiem maszynowym skutecznie ogranicza czas przestojów produkcyjnych oraz wydłuża funkcjonowanie urządzeń. To istotna oszczędność przekładająca się bezpośrednio na efektywne i bezpieczne funkcjonowanie zakładu produkcyjnego.

 

Mając na uwadze te kwestie serdecznie zapraszamy do udziału w bezpłatnej konferencji i warsztatach technicznych Niezawodność i Utrzymanie Ruchu w produkcji, które odbędą się już 30 września w Rzeszowie, w hotelu Rzeszów.

Celem tego unikalnego wydarzenia w województwie podkarpackim jest stworzenie platformy wymiany doświadczeń na temat najnowszych rozwiązań i możliwości w obszarze utrzymania ruchu oraz metod wspierających optymalizację procesów produkcyjnych. Na konferencję zapraszamy pracowników z działów technicznych z przemysłu lotniczego, motoryzacyjnego, spożywczego, drzewnego, meblarskiego, farmaceutycznego, chemicznego, maszynowego, metalurgicznego oraz innych charakterystycznych dla tego regionu. Udział w nim będzie doskonałą okazją do nawiązania nowych kontaktów, ugruntowania istniejących już relacji biznesowych, jak również zdobycia ciekawych doświadczeń. Ich wyjątkowość to efekt formuły łączącej merytoryczną wiedzę niezależnych ekspertów z praktycznymi przykładami z rynku.


Program Konferencji

  • Oszczędność energii dzięki technologii ultradźwiękowej
  • Komputery przemysłowe w nowoczesnych zakładach produkcyjnych
  • Zwrot z inwestycji – czyli jak znaleźć pieniądze na wdrożenie diagnostyki?
  • Ekonomiczne i techniczne aspekty rozwiązań modułowych w przemyśle
  • Niezawodność parku maszynowego – pomiary drgań, odpowiednie smarowanie, techniki korekcyjne
  • Optymalizacja kosztów sprężonego powietrza
  • Kiedy przewód elektryczny + osprzęt = kompatybilność elektromagnetyczna
  • Wykorzystanie zjawiska termowizji w zastosowaniach w zakładach przemysłowych
  • Przemysłowe systemy łączności jako wspomaganie dla jakości niezawodności utrzymania ruchu

 

Po części konferencyjnej przewidziane są bezpłatne warsztaty Ultradźwiękowy monitoring stanu łożysk. Warsztaty będą przedstawiać procedurę pomiarową monitoringu stanu łożysk opartą o Technologię Ultradźwiękową. Uczestnicy krok po kroku dowiedzą się m.in. jak tworzyć własne ścieżki pomiarowe, jakie czynniki należy wziąć pod uwagę podczas pomiaru stanu łożysk oraz jakie informacje uzyskamy podczas prowadzonych inspekcji.

Każdy z uczestników może bezpłatnie uczestniczyć we wszystkich prelekcjach oraz w dyskusji podczas panelu eksperckiego, a także spotkać się z przedstawicielami firm w części targowo-wystawienniczej. W ramach wydarzenia przewidziany jest również odbiór Imiennych Certyfikatów poświadczających udział w spotkaniu, pakiet materiałów konferencyjnych oraz poczęstunek.

Konferencja cieszy się ogromnym zainteresowaniem środowisk związanych z produkcją i przemysłem, a patronat honorowy nad wydarzeniem objęły takie instytucje jak: Krajowa Izba Gospodarcza, Instytut Organizacji i Zarządzania w Przemyśle oraz Polska Izba Gospodarcza Elektrotechniki. Patronat medialny nad przedsięwzięciem sprawują czasopisma AUTOMATYKA; APA – Automatyka, Podzespoły, Aplikacje; Główny Mechanik, Kaizen, Magazynowanie i Dystrybucja, Napędy i Sterowanie; Polski Przemysł, Top Logistyk, Utrzymanie Ruchu oraz portale automatyka.pl, AutomatykaB2B, AutomatykaOnline, elektryka.org, logistyczny.com, metale.org, nowyadres.pl, oś przemysłu, pneumatyka.com oraz staleo.pl.

 

Serdecznie zachęcamy do uczestnictwa oraz REJESTRACJI ONLINE

Authors

Related posts

Góra
English