Walizki serwisowe dla elektryków

Aby praca elektryka była wydajna warto mieć pod ręką odpowiednie narzędzia. W ferworze kolejnych czynności oraz ciągłej zmiany miejsc z jednego obiektu na drugi, zmorą każdego fachowca bywa powstający w walizce bałagan – znalezienie odpowiedniego rozwiązania staje się wówczas nie tylko irytujące, ale i czasochłonne. W trosce o komfort i wydajność prac specjalistów, Wiha przygotowała dla elektryków dwie innowacyjne, profesjonalne walizki narzędziowe w rozmiarze XL (zawierające 82 elementy) i XXL (zawierające 115 elementów).

wiha_walizka_dla_elektrykow_xxl_1_m

Wszystko w porządku

Bogate wyposażenie, przemyślany i ergonomiczny układ wewnętrznych przegród, mobilność, bezpieczeństwo transportu oraz komfort pracy z mocno rozbudowanym kompletem narzędzi – to główne korzyści, jakie nowe walizki narzędziowe Wiha mają do zaoferowania profesjonalnym elektrykom. Przegródki skrzynek XL (80 elementów) i XXL (115 elementów) zostały zaprojektowane z myślą o sprawnej i mobilnej pracy, która gwarantuje szybki i bezproblemowy dostęp do aktualnie potrzebnych narzędzi. Założenie zrealizowano poprzez innowacyjne podejście do kwestii przechowywania. W obydwu walizkach wykorzystano system specjalnych wkładek z systemem mocowania pojedynczych narzędzi. W momencie otwierania walizki, wkładki układają się pod różnymi kątami, co znacznie ułatwia wyjmowanie i odkładanie narzędzi na miejsce. Dodatkowo, przestrzeń między wkładkami można regulować samodzielnie. Dzięki temu, opisy znajdujące się na kołpakach rękojeści wkrętaków są dobrze wyeksponowane, co z kolei ułatwia odnalezienie odpowiedniego narzędzia. W walizce zostało przewidziane również miejsce na inne dodatkowe narzędzia i urządzenia. Użytkownik ma do dyspozycji jeden pusty, wychylny panel. Walizka przedzielona jest w środku zamykaną płytą. Znajduje się tam dodatkowy system przegródek, które użytkownik może dowolnie ustawić i przymocować do dna walizki. W tak powstałej przestrzeni można trzymać mierniki, niewymiarowe narzędzia czy inne elementy niezbędne do wykonywania codziennej pracy.

Skarb profesjonalisty

Właściwie dobrane narzędzie zapobiega uszkodzeniu montowanych elementów oraz ogranicza ewentualne poprawki i przeróbki do minimum, a także zabezpiecza elektrotechnika przed niebezpiecznymi wypadkami . Dzięki bogatemu wyposażeniu skrzynek w specjalistyczne narzędzia VDE firmy Wiha, elektryk ma pod ręką narzędzia odpowiednie do praktycznie każdego zadania. Zestawy obejmują m.in. uchwyt na bity LiftUp electric z magazynkiem, w całości izolowane wkrętaki z serii Wiha Slim o zmniejszonej średnicy trzonu do pracy z głęboko osadzonymi elementami śrubowymi i sprężynowymi, a także wielozadaniowe szczypce instalacyjne TriCut, które nadają się do przecinania przewodów, usuwania płaszcza zewnętrznego oraz do odizolowania końcówki przewodu, również w trudno dostępnych miejscach. Wielokrotnie nagradzane, izolowane, atestowane narzędzia Wiha zgodne są z wytycznymi Stowarzyszenia Elektryków Niemieckich (VDE), a każde z nich indywidualnie poddaje się kąpieli wodnej pod napięciem 10 000 V AC, co zapewnia maksymalne bezpieczeństwo użytkownika. Ergonomiczne rękojeści gwarantują wygodę nawet podczas intensywnych prac, co pozwala uniknąć typowych chorób zawodowych.

wiha_walizka_dla_elektrykow_xxl_2_m

Coś więcej niż walizka

Walizki w rozmiarze XL i XXL stworzono z wyjątkowo wytrzymałego tworzywa sztucznego – polipropylenu, dzięki czemu można je wykorzystać w charakterze podnóżka do szybkich prac instalacyjnych. Skrzynie wyposażono dodatkowo w siłownik w postaci sprężyny gazowej z bezpiecznym hamulcem, który utrzymuje pokrywę w stabilnych pozycjach i zapobiega jej automatycznemu zatrzaśnięciu. Rozwiązanie to zapobiega przytrzaśnięciu palców, ale także pozwala każdorazowo odpowietrzyć zawartość skrzynki, zabezpieczając narzędzia przed działaniem wilgoci. Walizka w rozmiarze XL wyposażona jest w specjalny pas do noszenia, który zapewnia mobilność i pozostawia wolne ręce. Łatwy i komfortowy transport modelu XXL odbywa się z kolei dzięki stabilnym kółkom inline, zaś przemyślany system chowanych uchwytów umożliwia transport ciężkiej walizki dwóm osobom. W obu przypadkach skrzynki mają specjalne miejsca na zapięcie kłódki, dzięki czemu zabezpieczamy narzędzia przed niepowołanymi osobami.

Wiha walizki dla elektryków w rozmiarze XXL i XL dostępne są w dystrybucji specjalistycznej.

www.wiha.com

Authors

Related posts

Góra
English