SP5660 wyposażony w antenę wireless LAN

Proface wlan_image00_m
Pro-face prezentuje nowy model SP5660 wyposażony w antenę wireless LAN. Pozwala to na podłączenie tabletu lub smart phone przez aplikację Pro-face Remote HMI bezpośrednio do panela operatorskiego, bez konieczności korzystania z dodatkowych routerów Wi-Fi. Takie rozwiązanie ułatwia operatorowi obsługę oraz weryfikację błędów z odległości bez potrzeby rozbudowy sieci ethernet w zakładzie. SP5660 wyposażony w DHCP router pozwala na separację sieci wireless zakładowej dla zachowania bezpieczeństwa.
Urządzenie sieciowe jest zabudowane w ramce SP5660, co zabezpiecza przed czynnikami zewnętrznymi. Można zastosować również dodatkową osłonę na SP5000 chroniącą przed chemikaliami oraz olejami. 12″ wyświetlacz z wbudowanym modułem wireless LAN będzie dostępny w konfiguracji z modułem SP5B40 Open Box, który wyposażony jest w system Windows Embedded Standard 7.

Dodatkowa osłona – chroni przed chemikaliami oraz olejami
Pro-face oferuje dodatkową osłonę ochronną dla serii SP5000 Smart Portal HMI oraz FP5000 monitory dotykowe.
Montaż osłony ochronnej na ekranach paneli operatorskich odbywa się bez dodatkowych narzędzi, gwarantując ochronę przeciwko pyłom, olejom, aktywnym chemikaliom zwiększając stopień bezpieczeństwa do IP67F.
Osłona jest dostępna dla modeli 10″, 12″ oraz 15″ SP5000 Premium oraz 12″ i 15″ FP5000 monitory przemysłowe.

 

Proface osłona

Źródło: Pro-face

Authors
Tagi ,

Related posts

Góra
English