Nowy katalog „World Wide Work by MEWA”

MEWA_katalog

Ukazuje się najnowsze wydanie katalogu markowych artykułów BHP pod nazwą „World Wide Work by MEWA“. Tym razem motto brzmi: „Kobiety w świecie pracy“. I nie jest to przypadek. – Znacznie wzrosła ilość kobiet, które poszukują modnej odzieży zawodowej i funkcjonalnych dodatków – stwierdza Margaret Feldgiebel, dyrektor działu ds. artykułów BHP Grupy MEWA. – Uwzględniliśmy ten trend w naszym aktualnym katalogu. Dlatego też oferta przeznaczona dla grupy docelowej, jaką są kobiety, została poszerzona. A zatem w aktualnym katalogu znaleźć można m.in. nowe spodnie o kobiecym kroju wykonane z tkaniny soft shell, bardziej wcięte w talii kurtki i duży wybór modeli obuwia ochronnego dla pań. Cały asortyment przeznaczony dla mężczyzn i kobiet obejmuje około 5000 artykułów: począwszy od artykułów BHP, poprzez odzież biznesową, aż po wyroby tekstylne przeznaczone do noszenia na zewnątrz pomieszczeń.

 

MEWA1

Charakterystyczny dla katalogu World Wide Work by MEWA jest to, że zawiera on oferty różnych znanych marek europejskich:

  • począwszy od firmy Ansell, Elten, Helly Hansen poprzez Hakro, Honeywell, Korsar po firmę Puma – wszystkie znane marki są w katalogu obecne,
  • nowością jest oferta francuskiego producenta Jallatte,
  • w katalogu można znaleźć wiele innowacyjnych technologii, np. buty robocze amortyzowane, podobnie jak to ma miejsce w obuwiu sportowym, czy też rękawice ochronne spełniające praktycznie wszystkie wymagania – od ochrony przed przecięciem po ochronę przed ładunkami elektrostatycznymi.

Pełna ochrona pracy w jednym pakiecie

Oferta katalogu World Wide Work by MEWA różni się od innych katalogów tego typu także poziomem fachowej kompetencji, jaką oferuje firma MEWA, będąca ekspertem w dziedzinie odzieży zawodowej i mająca w tym zakresie bogatą tradycję. Poza tym firma działa niemal w całej Europie, tym samym jest w stanie zapewnić jakość produktów i dostawy na tym samym poziomie we wszystkich krajach, gdzie jest obecna, a więc także w Hiszpanii, Belgii czy na Węgrzech.

Konsultanci firmy doradzą, jaki produkt wybrać do których zastosowań, albo jak dana firma powinna kształtować swój wizerunek zewnętrzny, bowiem wiedzą oni, czego oczekują klienci i jakie jest ich zapotrzebowanie.

Klienci, którzy korzystają już z usług firmy MEWA, znajdą w katalogu „World Wide Work by MEWA“ dostosowane kolorystycznie uzupełnienie posiadanej przez nich odzieży zawodowej lub ochronnej, z której korzystają w systemie pełnej obsługi, oferowanej przez MEWA.

Możliwe jest również wykonanie indywidualnych nadruków lub wyszywanych napisów na elementach odzieży, zawierających nazwę firmy lub logo. Różne grupy pracowników w danej firmie można zatem w całości wyposażyć w zharmonizowane kolorystycznie elementy odzieży i środki ochrony: w odzież roboczą dla działu produkcji, wyposażenie ochronne do wykonywania prac niebezpiecznych, odzież biznesową dla kadry zarządzającej, łącznie ze wszelkimi niezbędnymi dodatkami, jak okulary ochronne czy też jedwabny szal.

Wszystkie artykuły dostarczane są w ciągu 72 godzin. Katalog można zamówić poprzez stronę internetową firmy MEWA (http://www.mewa-service.pl/kontakt/prosba-o-katalog/).

 

Źródło: MEWA

Authors

Related posts

Góra
English