Kompleksowe rozwiązanie do pracy na wysokości

HSP3969 - MILLER Roofing kit H-Design Rope Grab_m

 

Honeywell wprowadza na rynek sześć nowych, gotowych do użycia, zestawów do pracy na wysokości Miller H-Design. Zestawy te, zaprojektowane zostały specjalnie dla przemysłu budowlanego i produkcyjnego oraz powiązanych z nimi prac na wysokości (na przykład praca na rusztowaniach czy na podnośnikach koszowych), zawierają wysoce innowacyjne szelki bezpieczeństwa Miller H-Design.

 

HSP3969 - MILLER Universal kit H-Design TurboLite with 2 points harness_m

Samodzielne, łatwe w użyciu i chroniące przed upadkiem zestawy są idealne do prac wykonywanych na dachu, krawędzi i na rusztowaniach, a także podczas pracy przy ograniczonej wolnej przestrzeni – wyjaśnia Céline Verdot, menedżer produktu ds. ochrony przez upadkiem w Honeywell Safety Products, w regionie EMEAI. – Nowe zestawy oferują użytkownikom nie tylko kompletne rozwiązanie zabezpieczające przez upadkiem, ale ułatwiają także dobór właściwych szelek lub sprzętu uzupełniającego, takiego jak linki bezpieczeństwa czy urządzenia samohamowne. Wystarczy tylko dopasować zestaw do wykonywanego zadania, a wszystkie niezbędne elementy, znajdą się już w zestawie.

 

HSP3969 - MILLER Backpack kit H-Design Manyard 2 points harness_m

Centralną częścią każdego zestawu są szelki Miller H-Design, produkowane zgodnie z normą EN 361:2002 dla szelek zabezpieczających przed upadkiem, zapewniające użytkownikowi komfort i elastyczność. Każdy zestaw zawiera w komplecie wykonywany na zamówienie sprzęt powstrzymujący spadanie i dopasowany do danego zadania. Co więcej, przy niektórych zestawach, klienci mogą wybrać jedną z dwóch opcji szelek: jednopunktowe lub dwupunktowe. W zależności od preferencji i wymagań względem mocowania, każdy samodzielny zestaw zapakowany jest w plecak lub skrzynię.

Więcej informacji o zestawach powstrzymujących spadanie Miller H-Design znajduje się pod adresem http://hwll.co/fallprotectionEMEA

 

www.honeywellsafety.com

Authors

Related posts

Góra
English