Przedłużona gwarancja na sprężarki śrubowe Atlas Copco

Atlas Copco GA_30_FF_G00492_456_m
Podczas podejmowania decyzji o zakupie nowego urządzenia, coraz większa liczba klientów zaczęła zastanawiać się nad możliwością wydłużenia standardowej gwarancji. W związku ze wzrostem świadomości dotyczącej obsługi maszyn wśród osób zaangażowanych bezpośrednio w zarządzanie produkcją oraz odpowiedzialnych za utrzymanie ruchu, pojawiły się pytania:

  • w jaki sposób mogę wpłynąć na wydłużenie żywotności maszyn?
  • jak zminimalizować ryzyko wystąpienia awarii oraz przerw w produkcji?
  • jakie mogą być konsekwencje zakłóceń produkcji?
  • czy możemy wydłużyć standardową gwarancję?
  • jak praca urządzeń może wpłynąć na pobór energii?
  • jakie będą koszty obsługi serwisowej?
  • czy jestem w stanie zaplanować całkowite koszty obsługi serwisowej?

 

Rozszerzona gwarancja

Odpowiedzą na powyższe pytania jest powstanie planu Przedłużona Gwarancja+, który obejmuje przedłużenie standardowej gwarancji do pięciu lat i pokrycie przez Atlas Copco wszelkich kosztów napraw.

Plan zawiera prewencyjną obsługę serwisową, która wynika bezpośrednio z zaleceń eksploatacyjnych producenta (siatki przeglądów), co przyczynia się do wzrostu żywotności maszyny. Jednocześnie zostaje zmniejszone ryzyko wystąpienia awarii, których usunięcie wiąże się z dużymi, nieplanowanymi nakładami finansowymi wynikającymi z kosztów naprawy.
Utrzymanie parku maszynowego w dobrym stanie technicznym wpływa bezpośrednio na zminimalizowania ryzyka wystąpienia zakłóceń, przerw w produkcji, a co za tym idzie, realnych strat finansowych.
Zużycie energii stanowi największą część całkowitego kosztu eksploatacji urządzeń do wytwarzania sprężonego powietrza. Użycie właściwych, przetestowanych w najnowocześniejszych laboratoriach części zapewnia minimalizację spadków ciśnień, a tym samym ciągłą, wysoką wydajność systemu.

W ramach Przedłużonej Gwarancji+ wszystkie używane części są oryginalne i fabrycznie nowe. Dodatkowym atutem planu serwisowego jest fakt, że przy zakupie maszyny klient zna pełne koszty obsługi serwisowej w ciągu 5 lat, zawierające wszystkie ewentualne naprawy.

5 lat bezpieczeństwa

Plan Przedłużonej Gwarancji+ obejmuje rozszerzenie standardowej gwarancji do 5 lat oraz pokrycie wszelkich kosztów napraw.

Co dodatkowo daje Przedłużona Gwarancja+?

  • serwis prewencyjny wykonywany przez profesjonalny zespół inżynierów,
  • użycie w 100% oryginalnych części Atlas Copco, które zapewniają długą i bezproblemową pracę maszyn.

Wszystkie prace serwisowe są wykonywane zgodnie z harmonogramem zalecanym przez producenta i spełniają wszystkie standardy jakości Atlas Copco.
Bezpieczeństwo Przedłużona Gwarancja+ to pięcioletni okres użytkowania bez ryzyka wraz z obsługą prewencyjną. Dotyczy wszystkich sprężarek, osuszaczy i wyposażenia dodatkowego w ciągu 2 lat od dokonania zakupu.

Kontakt: 5latgwarancji@pl.atlascopco.com 

Authors

Related posts

Góra
English