Nowość w ofercie KRAUSE: drabina z serii Safety Plusline

Krause drabina_safety_plusline_fot._krause_m_m

Konstruktorzy KRAUSE opracowali oraz zoptymalizowali kilka rozwiązań, które zwiększają poczucie bezpieczeństwa osób wykonujących różnorakie prace na drabinie – wszystkie zastosowano w nowym modelu Safety Plusline. Górna jej poręcz została wydłużona o około 40% w porównaniu do zwykłych drabin. Zmodyfikowano także stopnie – teraz są o 10% szersze i 60% głębsze, oraz powiększono górną platformę, stwarzając więcej miejsca roboczego i podnoszą tym samym komfort użytkowników. Górna poręcz została dodatkowo wyposażona w wygodną półkę, na której można położyć narzędzia lub niewielkie przedmioty, takie jak żarówki, lub z powodzeniem zawiesić wiadro. Drabina występuje w wersji 3- oraz 4-stopniowej.

Krause drabina_safety_plusline_ergonomiczna_polka_fot._krause_m_m

 

Wszystkie opracowane udogodnienia sprawiają, że korzystanie z drabiny Safety Plusline KRAUSE jest łatwe i komfortowe – zarówno wchodzenie, schodzenie, jak i sama praca na niej, dają poczucie stabilności, a przez to bezpieczeństwa. Dzięki zainstalowanej półce wszystkie potrzebne akcesoria mamy zawsze pod ręką, a dla zwiększenia poczucia pewności możemy bez problemu trzymać się jedną ręką ergonomicznej poręczy.

Drabina Safety Plusline to doskonałe rozwiązanie, dzięki któremu nawet osoby starsze mogą samodzielnie, w komfortowych warunkach wykonywać drobne prace na wysokości.

Charakterystyka techniczna:

Wysokość najwyższego stopnia: 65 lub 85 cm
Maksymalne obciążenie:
150 kg
Waga:
4,5 oraz 5,2 kg

 

Źródło: KRAUSE

Authors
Tagi

Related posts

Góra
English