Oprawa oświetleniowa TRILUX Lumena Star

Lumena_Star_Fot._www.trilux.com_1_m

Firma TRILUX Polska wprowadza na rynek TRILUX Lumena Star. Rozwiązanie wyróżnia się niskimi kosztami montażu i serwisu oraz wydajnością, pozwalającą na zmniejszenie kosztów oświetlenia nawet o 40%.

TRILUX Lumena Star to oprawa do nabudowania na powierzchniach poziomych i sufitach oraz mocowania na masztach, służąca oświetleniu płaszczyzn, takich jak: parkingi, terminale, place kontenerowe czy miejsca magazynowe. W przypadku modernizacji systemu projektorów, możliwe jest ograniczenie kosztów jej montażu dzięki wykorzystaniu istniejącej infrastruktury. Rozwiązanie emituje światło o temperaturze barwowej 4000 lub 5000 K i współczynniku oddawania barw na poziomie Ra>70 lub Ra>60.

Oprócz wysokiej jakości światła, oprawa daje znaczące oszczędności. Sięgająca 128 lm/W wydajność świetlna oraz możliwość redukcji mocy i włączenia urządzenia do systemu zarządzania oświetleniem pozwalają na obniżenie poborów energii o 40% względem analogicznych rozwiązań konwencjonalnych. Żywotność wynosząca według standardu L80 B10 80 000 roboczogodzin, duża wytrzymałość układu i prosta obsługa gwarantują minimalizację kosztów serwisowych.

 

Lumena_Star_Fot._www.trilux.com_2_m

 

Rozwiązanie charakteryzuje się uniwersalnym designem, odpornością na niekorzystne warunki atmosferyczne i możliwością doboru strumienia świetlnego z zakresu od 8 200 do 24 000 lm. Dzięki tym cechom, znajduje zastosowanie nie tylko w branży TSL, ale również na obiektach sportowych oraz jako iluminacja i oświetlenie akcentujące.

 

Źródło: TRILUX Polska

Authors

Related posts

Góra
English