Gęstsze składowanie dzięki STILL EXP

EXP_Fot._STILL_1_m

STILL Polska włącza do oferty wózek wysokiego składowania STILL EXP, przeznaczony do pracy w przedsiębiorstwach o dużej gęstości magazynowania.

Wózek wysokiego składowania STILL EXP wyróżniają kompaktowość, precyzja i ergonomia, pozwalające na wygodną i efektywną pracę w najwęższych alejkach roboczych. Dokładne sterowanie pojazdem umożliwiają takie rozwiązania technologiczne, jak: zawory proporcjonalne, opcja jazdy w trybie pełzania z ustawionym pionowo dyszlem oraz uchwyt dostosowany do prawo- i leworęcznych operatorów, pozwalający sterować wieloma funkcjami bez konieczności zmiany ułożenia dłoni. Dodatkowym udogodnieniem jest możliwość dostosowania ustawienia układu wideł i, co za tym idzie, szerokości pojazdu do sposobu organizacji procesów logistycznych w danym magazynie.

 

EXP_Fot._STILL_2_m

 

Bezobsługowy, wytrzymały silnik prądu stałego, napędzany baterią o mocy 24 V, pozwala na uzyskanie prędkości przemieszczeń hydraulicznych na poziomie 0,15–0,30 m/s (w górę, odpowiednio z i bez ładunku) oraz 0,31–0,4 m/s (w dół, odpowiednio bez i z ładunkiem). Pojazd może przemieszczać się z szybkością 6 km/h z ładunkiem o maksymalnej masie, w zależności od modelu od 1,4 do 2,0 t. Trzy wstępnie ustawione programy jazdy: Boost, Eco i Blue-Q pozwalają zachować przy tym równowagę między wysokimi osiągami a oszczędnością.

 

Źródło: STILL

Authors

Related posts

Góra
English