Fit4Filter

Fit4Filter

 

Firma Bosch Rexroth przedstawia najnowszą aplikację na smartfona – Fit4Filter, której zadaniem jest ułatwienie wyszukania i zastąpienie stosowanego dotychczas filtra na filtr marki Rexroth. Aplikacja jest dostępna zarówno na urządzeniach mobilnych Apple jak i Android.

Fit4Filter jest idealnym narzędziem, które pomoże klientom, a także inżynierom oraz menedżerom projektów szybko i sprawnie znaleźć filtr spełniający oczekiwania użytkownika. Aplikacja wyposażona jest w unikalny system „sync-on-demand”, który pozwala na aktualizowanie programu i wyposażenie go w nowe informacje dotyczące filtrów. Dzięki aplikacji możliwy jest bezpośredni kontakt z osobą odpowiedzialną za elementy hydrauliczne w firmie Bosch Rexroth, także w Polsce (wybierając w ustawieniach aplikacji jako kraj Polskę oraz zmieniając jednostki na metryczne.

 

Fit4Filter1

 

Fit4Filter jest dostępny w Apple Store oraz Google Play Store.

Aplikacja jest bardzo prosta w obsłudze. Wystarczy wpisać numer stosowanego filtra, a system sam wyszuka odpowiedni filtr marki Rexroth, dodatkowo podając jego specyfikację. Klikając na ikonę ze słuchawką lub kopertą połączysz się bezpośrednio z naszym inżynierem, który udzieli wszystkich potrzebnych informacji.

Aby zainstalować aplikację na system Android należy zarejestrować się na Google Play Store https://play.google.com/store/search?q= (wpisując imię, nazwisko, adres e-mail). Następnie należy ściągnąć aplikację Fit4Filter na Androida, korzystając z poniższego linku:

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.rexroth.filterfit

lub z bezpośredniej aplikacji zainstalowanej na telefonie/tablecie Sklep Google Play – wpisując w wyszukiwarce: „Fit4Filter” i klikając ikonę „zainstaluj”.

Aby ściągnąć aplikację Fit4Filter na iOS, należy skorzystać z linku poniżej:

https://itunes.apple.com/us/app/fit4filter-by-rexroth/id589385002?mt=8

 

Źródło: Bosch Rexroth

Authors

Related posts

Góra
English