„KONCEPT” Sp. z o.o. z nowym oddziałem we Wrocławiu

System integrator branży IT – „KONCEPT” otwiera czwarty oddział w Polsce. Już niedługo firma zawita do Wrocławia. Uroczyste otwarcie nowej placówki planowane jest na 23 lipca 2015 roku.

 

koncept_oddzial_m

 

„KONCEPT” Sp. z o.o. jest firmą z sektora IT, dostarczającą usługi informatyczne klientom w całej Polsce. Firma ma siedzibę w Warszawie, a także oddziały w Krakowie i Gdańsku. Do tych trzech lokalizacji dołączy niedługo kolejna – pod koniec lipca spółka zawita również na Dolny Śląsk.

Spółka technologiczna oferuje swoim klientom kompleksowe rozwiązania z dziedziny IT: infrastrukturę systemową oraz sprzętową, zaawansowane technologie informatyczne oraz konsulting i pełną obsługę serwisową. Dzięki otwarciu nowej placówki klienci z Dolnego Śląska i okolic będą mieli szansę na bezpośredni kontakt z konsultantami w zakresie doboru rozwiązań oraz obsługi serwisowej.

Zbigniew Siama, Dyrektor Oddziału „KONCEPT” we Wrocławiu stwierdza: – Otwarcie nowego oddziału powiązane jest z planami poszerzania wpływu naszej firmy, jako jednego z wiodących system integratorów w Polsce, na obszarze zachodniej Polski. Koncept obsługuje Klientów z całego kraju, a kolejne filie przyczyniają się do zwiększania lokalnej dostępności dostarczanych przez nas usług. Indywidualne dopasowanie do potrzeb Klienta jest dla nas kluczowym czynnikiem przy realizacji każdego projektu, a otwarcie oddziału we Wrocławiu będzie ułatwieniem dla naszych Partnerów z regionu Dolnego Śląska.

Nowy oddział „KONCEPT” mieści się przy ulicy Kobierzyckiej 3. Będzie w nim pracować kilkunastoosobowy zespół specjalistów – w dziale handlowym, serwisowym oraz inżynieryjnym. Nowy oddział firmy zajmować się będzie dostarczaniem rozwiązań i usług głównie dla sektora komercyjnego z obszaru firm MSP, finansowego oraz administracji publicznej.

Uroczyste otwarcie nowego oddziału „KONCEPT” odbędzie się dnia 23 lipca 2015 roku.

 

Źródło: Koncept

Authors
Tagi

Related posts

Góra
English