Farba Hybrydowa – nowość marki Dekoral Professional

Elastyczna i wyjątkowo odporna na czynniki zewnętrzne – tak w skrócie można opisać Farbę Hybrydową. Nowość w ofercie marki Dekoral Professional dostępna jest już na sklepowych półkach w sieci sklepów specjalistycznych Centrum Dekoral Professional. Elastyczna i doskonale kryjąca mikrospękania farba zapewnia dekoracyjny efekt jedwabistego mikroziarnistego matu.

 

hybrydowa_dp_2_8l_m

 

Ochronno-dekoracyjne właściwości farby sprawiają, że łączy zalety innych dotychczas dostępnych produktów. Co więcej, jej uniwersalne właściwości sprawiają, że farba może być stosowana do malowania podłoży mineralnych i organicznych (np. tynki cementowo-wapienne, tynki gipsowe, beton), a także podłoży wykonanych w systemach suchej zabudowy (np. płyty gipsowo-kartonowe) przede wszystkim na fasadach oraz we wnętrzach budynków.

 

Najnowsza technologia w odpowiedzi na wysokie wymagania

Formuła silikonowanej farby oparta jest na hybrydzie – kombinacji spoiw polimerowych – jednocześnie będącej elementem systemu Nanotech, który od kilku już lat chroni i zabezpiecza elewację przed negatywnym wpływem naprężeń i mikropęknięć. Uzyskana finalnie powłoka na fasadzie budynku czy wewnątrz pomieszczeń z powodzeniem zabezpieczy strukturę przed mikrospękaniami, jak również pokryje istniejące już rysy. Efekt potęguje fakt, że farba charakteryzuje się ponadprzeciętną elastycznością i przyczepnością do podłoża. Ponadto receptura farby wzmacniana jest specjalnymi mikro-włóknami gwarantującymi najwyższą odporność na działanie warunków atmosferycznych. Co więcej, uzyskana dzięki farbie powłoka jest również ekstremalnie odporna na szorowanie i na zasady, tzn. nie zmydla się, dzięki czemu może być stosowana w różnych strefach, a także w środowisku miejskim.

 

W trosce o estetykę przestrzeni

Właściwości dekoracyjne Farby Hybrydowej to również duży atut produktu – efekt jedwabistego, mikro-ziarnistego matu dodaje wnętrzom oraz fasadom budynków elegancji i szyku, a obiektom poddanym renowacji przywraca dawną świetność. Tym samym nowa farba profesjonalna gwarantuje nie tylko wszechstronną i solidną ochronę elewacji, ale także efektowne wykończenie inwestycji pozytywnie oddziałujące na estetykę okolicy. Farba Hybrydowa dostępna jest w kolorze białym oraz w komputerowym systemie kolorowania Color PRO. Wyrób ma atest PZH.

 

Farba Hybrydowa Dekoral Professional

  • wydajność: do 6 m2/l
  • czas schnięcia: 2 godz.
  • nanoszenie drugiej warstwy: po 4 godz.
  • metoda malowania: pędzel, wałek (wałek Owcza Wełna Extra, wałek Polyamide z podkładką piankową lub Polyamide Magic marki DEKORAL GOLD) lub natrysk
  • Opakowania 2,8 l i 10 l baza LN, ZN

 

Źródło: Dekoral Professional

Authors
Tagi

Related posts

Góra
English