Härter obchodzi 10-lecie w Legnickiej SSE

Harter2_m

Od 10 lat w Legnickiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej obecna jest firma Härter. W ubiegłym roku grupa Härter świętowała okrągłą – pięćdziesiątą rocznicę działalności. Teraz przyszedł czas na podsumowanie dekady w LSSE.

Zakład firmy zlokalizowany jest w Legnicy, przy ul. Jaworzyńskiej. To tutaj produkowane są detale wykrawane i wytłaczane. Przedsiębiorstwo specjalizuje się też we wtrysku i obtrysku tworzyw sztucznych oraz podzespołów montażowych znajdujących zastosowanie w wielu gałęziach przemysłu.

Harter1_m

W legnickiej firmie zatrudnionych jest ok. 300 pracowników, a nowoczesny park maszynowy zajmuje 10 tys. m2. Haerter Technika Wytłaczania jest innowacyjnym zakładem z własną narzędziownią i technologicznym know – how. Nowoczesne urządzenia gwarantują szybką i elastyczną realizację zamówień.

Harter3_m

Firmę Härter założył Wolfgang Haerter w 1964 roku. Dzisiaj charakterystyczne logo znane jest w Niemczech, Polsce, USA oraz Chinach. W tych krajach znajdują się siedziby fabryk koncernu. Centrala firmy mieści się w Niemczech. Dzięki produkcji na trzech kontynentach Härter może elastycznie reagować na zmiany na rynku oraz bezpośrednio i szybko realizować życzenia klientów.

Źródło: LSSE

Authors

Related posts

Góra
English