Würth Polska laureatem rankingu Firmy 25-lecia III RP

Würth Polska wręczenie gala Firm 25-LECIA III RP Autor fot. Anna Wróblewska_m

Zdjęcie: Anna Wróblewska

 

Dziennik „Rzeczpospolita” opublikował ranking 100 najbardziej stabilnych i rentownych przedsiębiorstw ostatniego 25-lecia. Firma Würth Polska znalazła się w tym zaszczytnym gronie. Statuetkę w kategorii „zysk za 25 lat nieprzerwanej działalności na rynku” przedstawiciel firmy odebrał podczas gali finałowej rankingu 30 czerwca 2015 r.

Ranking „Firmy 25-lecia III Rzeczpospolitej Polskiej” został przygotowany na podstawie sumy zysku netto przedsiębiorstwa w dekadzie 2003–2012. Wzięły w nim udział firmy, które powstały w okresie transformacji gospodarczo-ustrojowej i z powodzeniem funkcjonują do dnia dzisiejszego.

Würth to marka znana na całym świecie, o czym świadczy jej obecność w 80 krajach na wszystkich kontynentach. Firma w tym roku obchodzi jubileusz 25-lecia istnienia na polskim rynku, gdzie obecnie posiada 16 sklepów i planuje otwarcie kolejnych placówek. Przedsiębiorstwo specjalizuje się w technikach montażu oraz sprzedaży narzędzi. W swojej ofercie posiada ponad 100 tys. produktów oraz patentów dla branży motoryzacyjnej, metalowej, budowlanej i meblowej. Nieprzerwanie od dekady firma Würth Polska ma dodatni wynik finansowy, dzięki czemu została laureatem rankingu opublikowanego w dzienniku „Rzeczpospolita”.

 

Würth Polska Firmy 25 -lecia III RP autor Anna Wróblewska_m

Zdjęcie: Anna Wróblewska

 

W gali finałowej rankingu, która odbyła się 30 czerwca br., firmę reprezentował Robert Karolak, Dyrektor Marketingu.

– To dla Würth Polska zaszczyt znaleźć się w tym prestiżowym rankingu, w gronie najlepszych firm Polski ostatniego 25-lecia. Wyróżnienie pokazuje, jak wiele pracy włożyliśmy w rozwój firmy, w budowanie relacji z klientami, a także utwierdza w przekonaniu, że strategia jest słuszna, a wybrany kierunek właściwy – mówi Robert Karolak.

W ramach wydarzenia odbyła się konferencja na temat wzrostu gospodarczego, sytuacji firm oraz pracodawców na polskim rynku. Następnie wszystkim wyróżnionym firmom zostały wręczone statuetki, w tym ta dla firmy Würth Polska w kategorii „zysk za 25 lat nieprzerwanej działalności na rynku”.

 

Źródło: Würth Polska

Authors
Tagi

Related posts

Góra
English