Druga polska drużyna w finale The Fresh Connection 2015

Do reprezentacji naszego kraju w tegorocznym finale The Fresh Connection 2015 dołączy druga drużyna – PepsiCo – Fritolay. Razem z Mistrzami Polski, PKN Orlen będą walczyć w Amsterdamie o tytuł najlepszego zespołu na świecie w zarządzaniu łańcuchem dostaw.

Przypadek, regulamin oraz świetne wyniki w symulatorze The Fresh Connection osiągnięte przez drużynę PepsiCo – Fritolay zadecydowały o zaskakującej, ale doskonałej dla nich wiadomości. Jedna z ekip, które zakwalifikowały się do światowego finału, wycofała się z udziału w ostatniej fazie turnieju. W takim przypadku przepisy mówią, że jej miejsce zajmuje drużyna z kolejnym najlepszym wynikiem etapu The Global Challenge i otrzyma tak zwaną „Dziką Kartę”.

Drużyna PepsiCo – Fritolay została sklasyfikowana w pierwszej piątce ostatniej rundy The Global Challenge. Mimo tak doskonałego wyniku inny przepis nie pozwalał na uhonorowanie jej występem w ostatnim etapie zawodów. Tylko jedna drużyna mogła reprezentować kraj w światowym finale. Najświeższa decyzja organizatorów na pewno ucieszy polskich kibiców TFC. Można z przymrużeniem oka stwierdzić, że w tej chwili szanse na to, by tytuł Mistrza Świata został w Polsce (w zeszłym roku ten tytuł zdobył zespół z firmy SPX Flow Technology Poland z Bydgoszczy) w zarządzaniu łańcuchem dostaw podwoiły się.

 

Źródło: MPM

Authors

Related posts

Góra
English