Nowy partner KPT

Marbach_m

Siedziba firmy Marbach w Tarnowskich Górach

Firma Marbach wygrała przetarg na zakup działki należącej do Kieleckiego Parku Technologicznego. Na działce powstanie zakład produkcyjny w którym zatrudnienie znajdzie  ok. 100 osób.
Nieruchomość ma 7 tysięcy mkw. Została sprzedana za  milion złotych.
– Jeśli w ciągu 14 dni nikt nie oprotestuje wyniku przetargu, wówczas dojdzie do sporządzenia aktu notarialnego i formalnej sprzedaży działki – mówi Szymon Mazurkiewicz, dyrektor KPT. Jak podkreśla nowi właściciele zamierzają niebawem rozpocząć budowę hali produkcyjnej. – Dla nas bardzo ważne jest, że w Kielcach powstaną kolejne miejsca pracy – dodaje dyrektor KPT.
Nieruchomość jest uzbrojona i znajduje się w specjalnej strefie ekonomicznej dzięki czemu nowy właściciel będzie mógł korzystać w przyszłości z przywilejów podatkowych.
Marbach jest właścicielem dwóch zakładów produkcyjnych w Tarnowskich Górach i Kielcach. Nowy partner KPT działa w branży opakowań. Oprócz narzędzi dla branży opakowań, częścią szerokiej gamy usług są także maszyny i materiały wspomagające produkcję, jak również służące do produkcji narzędzi.

Kielecki Park Technologiczny w najbliższym czasie ogłosi przetarg na sprzedaż kolejnych 6 działek o powierzchni 3 hektarów.

 

Źródło: KPT

Authors

Related posts

Góra
English