Eaton poszerza opcje bezpieczeństwa zasilania budynku w kompaktowych rozdzielnicach serii modułowej

Eaton EA3544 - xComfort_m

Eaton, dostawca rozwiązań w zakresie dystrybucji energii, koncentrując się stale na kwestiach dotyczących wydajnej i zrównoważonej ochrony ludzi, mienia oraz ciągłości biznesu, zaktualizował swoją ofertę kompaktowych rozdzielnic serii modułowej. Pełna oferta rozwiązań dla bezpiecznego rozdziału energii w budynkach mieszkalnych, komercyjnych, użyteczności publicznej i przemysłowych jest teraz dostępna w ulepszonych rozdzielnicach podtynkowych serii KLV i natynkowych serii IKA. Produkty z serii KLV łączą w sobie najwyższy poziom bezpieczeństwa z atrakcyjnym wzornictwem, a produkty IKA zapewniają poziom ochrony IP65 i nadają się doskonale do pracy w warunkach trudnych i niebezpiecznych. Ponadto, do sprawdzonych serii ECO i BF dołączyły modele serii Micro i Mini.

Nacisk firmy Eaton na bezpieczeństwo i wydajność jest zbieżny z podejściem instalatorów i projektantów urządzeń elektrycznych, dla których te kwestie mają kluczowe znaczenie – mówi Armin Gritzmann, menedżer produktu w Eaton. – Korzyścią dla użytkowników jest jednolity wygląd, optymalnie dobrany asortyment produktów oraz jeden dostawca kompaktowych tablic rozdzielczych, rozdzielnic i profesjonalnych rozwiązań.

Nowej generacji kompaktowe rozdzielnice serii KLV zapewniają ochronę elektryczną, dopasowując się niepostrzeżenie do otoczenia w domu lub miejscu pracy. Rozdzielnice do zabudowy podtynkowej i w ścianach z płyt gipsowych są łatwe w montażu i oferują jeden do czterech rzędów, z których każdy może pomieścić 12 modułów. Te bardzo wytrzymałe produkty mają funkcje przyspieszające montaż oraz mocną pokrywę, zapewniającą optymalną ochronę użytkownika.

Standardowe rozdzielnice KLV są dostępne w szerokiej gamie wykończeń ściennych. Dostępne są dwa wzory: Typ F ze standardową ramą drzwi z niskiego profilu (9 mm) oraz typ SF z wyjątkową ramą o bardzo niskim profilu (3 mm). W zaktualizowanej ofercie pojawiły się również nowe akcesoria. Seria KLV umożliwia także indywidualny dobór kolorów z palety RAL dla drzwi i ram oraz otworów wentylacyjnych.

Rozdzielnice multimedialne serii KLV oferują te same korzyści, spełniając jednocześnie wymagania nowej normy IEC/EN 60670-24 dla zastosowań multimedialnych w obudowach GP. Najwyższa klasa podstawowej konfiguracji oferuje funkcje ułatwiające montaż oraz poprawiające odprowadzanie ciepła.

Firma Eaton wprowadza również nową serię rozdzielnic natynkowych IKA ze stopniem ochrony IP65, które gwarantują szybki, łatwy i wygodny montaż. Ta seria, dostępna w dziewięciu rozmiarach, z możliwością zabudowy od 4 do 54 modułów, zapewnia dużą dowolność w prowadzeniu przewodów i rozmieszczaniu urządzeń wewnętrznych, bez wpływu na stopień ochrony IP65.

Kompaktowe rozdzielnice xComfort serii KLV i IKA znajdują zastosowania w budynkach mieszkalnych, komercyjnych i w niewielkich firmach, w budynkach użyteczności publicznej, hotelach i obiektach infrastruktury, w procesach przemysłowych i w sektorze energii odnawialnej. Produkty obu serii spełniają wymagania norm EN 62208 i EN 60670-24 oraz sprawdzą się zarówno podczas małych, jak i dużych inwestycji.

 

www.eaton.eu

Authors
Tagi

Related posts

Góra
English