Nierdzewne Uchwyty rurowe GN 666-NG

Elesa 172199-uchwyty-rurowe-666ng-0814a6-large-1435656032_m
Firma Elesa+Ganter wprowadziła do oferty nowy typ uchwytów rurowych w wykonaniu nierdzewnym. Nowy produkt nosi oznaczenie GN 666-NG. Jest wykonany z technopolimeru i stali nierdzewnej odpornej na ścieranie, zadrapania oraz wpływ czynników atmosferycznych i chemicznych. Uchwyty GN 666-NG stanowią ekonomiczne rozwiązanie przeznaczone do stosowania w maszynach i urządzeniach, przede wszystkim w miejscach, w których potrzebne jest zapewnienie długiego chwytu – np. przy osłonach przesuwnych.

Zmiana wprowadzona w wykonaniu GN 666-NG (Rys. 1) dotyczy materiału, z którego wykonana jest rura uchwytu. Dotychczas stosowane aluminium zastąpiono stalą nierdzewną AISI 304. Wsporniki i zaślepki pozostały bez zmian i wykonywane są z technopolimeru na bazie poliamidu (PA). Zastosowane materiały pozwalają na użytkowanie uchwytu w temperaturach do 100°C, w miejscach narażonych na korozję.

Uchwyty rurowe nierdzewne GN 666-NG przeznaczone są do mocowania śrubami wkręcanymi od tyłu, wsporniki posiadają wewnętrzne stalowe tuleje ze stali ocynkowanej. Standardowe wymiary uchwytu to rura o średnicy 30 mm, dostępna w długościach od 200 do 600 mm. Istnieje możliwość wykonania niestandardowych długości uchwytu (na życzenie dla odpowiednich ilości).

 

Źródło: Elesa+Ganter

Authors
Tagi

Related posts

Góra
English