TOP automotive 2015

TOP automotive

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rynku motoryzacyjnego, a także wyzwań, jakie niesie za sobą spełnienie wszelkich wymagań dla branży motoryzacyjnej, szczególnie tzw. procesowych klientowskich wymagań specyficznych (CSRs), w grudniu br. odbędzie się konferencja TOP automotive.

Konferencja TOP Automotive 2015, która odbędzie się w dniach 9–11 grudnia 2015 roku w Serocku, to spotkanie największych firm OEM w Polsce i ich dostawców, wymiana doświadczeń pomiędzy nimi oraz okazja do nawiązania partnerskich i biznesowych relacji.

Konferencja poświęcona będzie audytom procesu stosowanym przez FCA Group Purchasing Poland, General Motors Manufacturing Poland i Volkswagen Polska w odniesieniu do dostawców. Konferencja podzielona została na dwie części: wykładową i warsztatową. Podczas pierwszej części zostaną poruszone zagadnienia o tematyce systemowo-procesowej związanej z rozwojem i jakością dostawców – łącznie 7 wykładów. Część warsztatowa to sesje pytań i konsultacji z najlepszymi ekspertami branży motoryzacyjnej. Wśród ekspertów będą przedstawiciele m.in. VDA QMC, Volkswagen Polska, FCA Group Purchasing Poland, General Motors Manufacturing Poland.

 

Źródło: Team Prevent Poland

Authors

Related posts

Góra
English