Niemal 100-procentowa dezynfekcja profesjonalną parownicą SG 4/4 Kärcher

zd_1_m

Firma Kärcher wprowadziła na rynek nowe urządzenie do czyszczenia parą o uniwersalnym zastosowaniu z grupy Professional. Parownica SG 4/4 polecana jest szczególnie firmom sprzątającym w branży branży hotelarskiej i restauracyjnej, szpitali i domów opieki. Usuwa uciążliwe zabrudzenia takie jak przypalony tłuszcz czy osad z kamienia z wszystkich wodoodpornych powierzchni: podłóg, luster, sanitariatów, piekarników czy okapów. Urządzenie pozostawia powierzchnie higienicznie czyste w kuchniach i pomieszczeniach sanitarnych.

zd_4_m

Parownica SG 4/4 została wyposażona w dwa zbiorniki, dzięki czemu nie tylko szybciej się nagrzewa, ale i umożliwia pracę ciągłą, bez przerw na studzenie zbiornika w celu uzupełnienia wody. Opatentowany zawór gwarantuje bezpieczeństwo pracy zapobiegając otwarciu zbiornika w momencie, gdy panuje w nim wysokie ciśnienie. Gdy osiągnięta zostanie maksymalna wartość ciśnienia czujnik wyłącza grzałkę w bojlerze. Sygnał akustyczny ostrzega przed zbyt niskim poziomem wody w zbiorniku. System VapoHydro umożliwia płynną regulację stopnia wilgotności pary (od pary po strumień gorącej wody – 3.2 bar). Na obudowie pod pokrywą parownicy znajduje się specjalny schowek na wyposażenie, dzięki czemu zawsze znajduje się ono „pod ręką” i w należytym porządku.

zd_5_m

zd_2_m

Bakteriobójczą skuteczność dezynfekcji przy pomocy parownicy na poziome 99,999%, potwierdzają Clinical Laboratory Improvement Amendments (CLIA), Deutsche Akkreditierungsstelle GmbH (DAkkS) oraz College of American Pathologists (CAP).

zd_3_m

 

Źródło: Kärcher

Authors
Tagi

Related posts

Góra
English