Nowa fabryka NFM w Lęborku

NFM_6138-Edit-Edit_m

Firma NFM oficjalnie otworzyła nową fabrykę w Lęborku. Znajdować się w niej będzie dział badań i rozwoju, magazyny i linie produkcyjne. To stawia NFM w czołówce producentów ochronnego sprzętu wojskowego w wymiarze globalnym. NFM jest jednym z niewielu producentów, którzy mają zdolność projektowania, testowania i produkcji tak dużych ilości systemów ochrony żołnierzy.
NFM ma obecnie dwa główne miejsca produkcji w Polsce, z drugim, o powierzchni 2500 m2, w którym znajduje się fabryka ubrań ochronnych, dział R & D i dział sprzedaży. Wraz z nową fabryką o powierzchni 4000 m2, NFM ma jeden z największych i najnowocześniejszych zakładów produkcyjnych tego typu w Europie i na świecie, o łącznej powierzchni 6500 m2 z zatrudnieniem 200 pracowników.

NFM_join_m
Nowa fabryka ma podwojone możliwości w stosunku do swojego poprzednika, co sprawia, że NFM jest jednym z największych producentów rozwiązań antybalistycznych w Europie, umożliwiając szybsze dostawy większych zleceń na większą liczbę rynków. Inną korzyścią jest większe bezpieczeństwo produktu ze względu na ulepszone procedury jakości. NFM ma teraz większe możliwości badawcze, oferuje jeszcze lepszą jakość dzięki m.in. pełnej identyfikowalności partii produktu i komponentów (traceability) za pomocą systemu planowania produkcji i zasobów (ERP).

NFM_5954_m

NFM_6094_m

 

Źródło: NFM

Authors

Related posts

Góra
English