NFM Production wdrożyła system IFS Applications

NFM modular_combat_001_1_1_m

Firma NFM Production  – producent sprzętu ochronnego oraz odzieży przeznaczonej dla wojska, postanowiła wdrożyć system IFS Applications w celu usprawnienia kluczowych procesów biznesowych, takich jak produkcja, dystrybucja, zarządzanie projektami, sprzedaż oraz obsługa klienta.

Firma NFM Production jest częścią norweskiego koncernu NFM Group, który specjalizuje się w produkcji mundurów polowych i sprzętu ochrony osobistej dla wojska, sił specjalnych oraz policji. Siedziba firmy znajduje się w miejscowości Potęgowo w północnej Polsce. Od początku swojej działalności w roku 2001 firma ta znacznie się rozwinęła dzięki rozbudowanemu łańcuchowi wartości obejmującemu takie obszary, jak projektowanie i rozwój produktu, dobór i zakup surowców, produkcję, dostawę oraz obsługę posprzedażną.

Firma postanowiła zrezygnować ze starszego systemu ERP, ponieważ nie nadążał on za jej szybkim rozwojem. Po przeprowadzeniu drobiazgowej analizy rynku systemów ERP, obejmującej oferty takich dostawców, jak między innymi SAP czy Microsoft, firma NFM Production wybrała system IFS Applications. Rozwiązanie firmy IFS wdrożono terminowo i zgodnie z założonym budżetem.

System IFS Applications pozwolił usprawnić wszystkie kluczowe procesy w naszej firmie, które — z uwagi na charakter prowadzonej przez nas produkcji — obejmują szczegółowe śledzenie materiałów, zapewnienie jakości, rejestrację dostaw materiałów, produkcję oraz dostawę do klienta — mówi Małgorzata Dombrowska, prezes firmy NFM Production.

Prezes zarządu IFS CEE Marcin Taranek komentuje: – Cieszymy się, że wdrożenie systemu IFS Applications w firmie NFM Production przyczyniło się do usprawnienia procesów biznesowych oraz zwiększenia wydajności w zakresie realizacji zamówień klientów.

System IFS Applications obsługuje wszystkie kluczowe obszary działalności firmy NFM Production: produkcję, obróbkę materiału, działalność badawczo-rozwojową, sprzedaż i marketing oraz finanse, kadry i płace. System jest używany przez 120 pracowników i obejmuje mobilne rozwiązanie mobilne operacje magazynowe.

 

Źródło: IFS

Authors
Tagi

Related posts

Góra
English