Premiera POWERLINE GREEN 33 LITE na targach EXPOPOWER 2015

UPS_EVER_POWERLINE_GREEN_33_LITE_2_m

Podczas Międzynarodowych Targów Energetyki EXPOPOWER 2015, w dniach 26–28 maja 2015 r. w Poznaniu firma EVER miała okazję zaprezentować nowe urządzenie – POWERLINE GREEN 33 LITE.

Dedykowany do szczególnie wrażliwych odbiorników zasilanych z trójfazowej sieci elektroenergetycznej – serwerów, sieci komputerowych czy systemów obróbki danych – model POWERLINE GREEN 33 został doskonale przyjęty przez rynek, o czym świadczą zarówno wyniki sprzedażowe, jak i liczne nagrody jakie zdobył. W modelu POWERLINE GREEN 33 Lite zmieniono panel frontowy, który nie jest już dzielony na trzy lub cztery mniejsze części przykręcane oddzielnie. Panel sterujący oraz diagram znajdują się w górnej lewej części UPS-a i są nieruchome (nieskładane). Dzięki tej zmianie urządzenie jest niższe, co umożliwia jego funkcjonalniejsze ustawienie i montaż. Nowy zasilacz jest rozwiązaniem dla klientów poszukujących możliwości dostosowania systemów zasilania awaryjnego do własnych, specyficznych potrzeb, zarówno jeśli chodzi o możliwości sterowania, parametry elektryczne, jak również zewnętrzny układ.

– Targi EXPOPOWER są od kilku lat dla nas bardzo udane. Nasz zasilacz POWERLINE GREEN 33 w zeszłym roku otrzymał Złoty Medal MTP zarówno w wyborze ekspertów, jak i konsumentów. Dlatego uznaliśmy, że to dobre miejsce, aby zaprezentować jego wersję LITE, z którą wiążemy duże nadzieje. Czujemy, że zabieg, jaki wykonaliśmy nieco zmieniając elementy konstrukcyjne wersji podstawowej POWERLINE GREEN 33, sprawi, że ten bardzo dobry model będzie dostępniejszy dla szerszej grupy klientów – mówi  Marek Bigaj, Prezes Zarządu firmy EVER – Pierwsze opinie i rozmowy, jakie odbyliśmy w Poznaniu utwierdzają nas w przekonaniu, że to był dobry ruch, który pozwoli nam jeszcze mocniej wejść na dynamicznie rozwijający się rynek serwerowni i sieci teleinformatycznych – dodaje Marek Bigaj.

 

www.ever.eu

Authors

Related posts

Góra
English