Oferta Pracy – Operator Maszyn – Bydgoszcz

Grupa Can-Pack jest jednym z najnowocześniejszych technologicznie producentów opakowań w Europie. Swoją silną pozycję na rynku polskim i europejskim nasza firma zdobyła dzięki wysokiej jakości produktom oraz nowoczesnej technologii wytwarzania.

Aktualnie poszukujemy pracowników do fabryki w Bydgoszczy na stanowisko:
OPERATOR MASZYN
(praca tymczasowa)
Nr ref.: OM/BG/2015

Lokalizacja: Bydgoszcz, ul. Kobaltowa 2 (Osowa Góra)

Główne obowiązki:

  • produkowanie wyrobów charakterystycznych dla danego odcinka produkcyjnego, zgodnie z zadaniami ilościowymi i jakościowymi,
  • sprawowanie kontroli nad parametrami produkcyjnymi i jakościowymi,
  • dbanie o stabilną i płynną pracę maszyn,
  • modernizowanie istniejących urządzeń na linii,
  • stała współpraca i komunikacja z przełożonym i pracownikami w ramach brygady i linii produkcyjnej.

Oczekiwania:

  • wykształcenie min. zawodowe kierunkowe,
  • samodzielność i operatywność w działaniu,
  • gotowość do pracy w 4-brygadowej organizacji pracy.

W zamian oferujemy:

  • zatrudnienie przez APT w nowoczesnej fabryce z zautomatyzowanymi procesami produkcyjnymi,
  • sposobność do ciągłego podnoszenia kwalifikacji i zdobywania ciekawych doświadczeń,
  • możliwość poznania nowoczesnych technologii produkcji puszek dla największych firm napojowych,
  • pracę w młodym zespole i przyjaznej atmosferze.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o zawarcie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o ochronie danych osobowych, Dz. U. Nr 133, poz. 883.”

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.
Zapraszamy również do odwiedzenia naszej strony internetowej www.canpack.eu

Oferta pracy wystawiona na portalu pracuj.pl
Góra
English