Oferta Pracy – Elektromechanik – Dział Utrzymania Ruchu – Lublin

top
Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. – światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 40 lokalizacjach na terenie kraju. W 2014 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 46 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

W chwili obecnej, dla naszego Klienta, prężnie rozwijającej się firmy z branży motoryzacyjnej poszukujemy  Kandydata na stanowisko:

Elektromechanik – Dział Utrzymania Ruchu
Nr ref.: ELM/LUB/2015

Miejsce pracy: Lublin

Opis stanowiska:

  • Diagnostyka i naprawa maszyn
  • Wykonywanie bieżących napraw oraz usuwanie awarii maszyn i urządzeń niezbędnych do odpowiedniego utrzymania ruchu;
  • Zgłaszanie zapotrzebowania na wymienianie części maszyn, urządzeń i instalacji;
  • Dbanie o prawidłowy stan techniczny powierzonych urządzeń i narzędzi;
  • Wykonywanie poleceń pracy zgodnie z dokumentacją techniczną

Wymagania:

  • Min. 3 lata doświadczenia w służbach Utrzymania Ruchu
  • Wykształcenie min. średnie techniczne (elektryk, elektromechanik, mechanik)
  • Wiedza z zakresu mechaniki i budowy maszyn, elektryki przemysłowej;
  • Znajomość rysunku technicznego, schematów elektrycznych;
  • Uprawnienia SEP do 1kV
  • Mile  widziane uprawnienia na wózki widłowe
  • Dyspozycyjność do pracy w systemie 3-zmianowym,  a także w weekendy

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową
  • Możliwość bezpośredniego zatrudnienia u Klienta, po okresie wdrożeniowym
  • Pracę w renomowanej firmie, dającej możliwość rozwoju zawodowego;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od posiadanego doświadczenia zawodowego;
  • Narzędzia niezbędne do pracy
  • Stabilne warunki zatrudnienia.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.katarzyna.wiacek@adecco.comOferta dotyczy pracy tymczasowej.

Zapraszamy do rejestracji bezpośredniej na www.adecco.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm.”
bottom
Oferta pracy wystawiona na portalu pracuj.pl
Góra
English