RKB rozpoczyna działalność w Polsce

RKB_m
RKB Europe to szwajcarski zakład produkcyjny działający w przemyśle łożyskowym od ponad 70 lat, o powierzchni 90 tys. m2, posiadający aktywa materialne o wartości 135 mln euro i miesięczną zdolność produkcyjną przekraczającą 350 ton obrobionej stali.

RKB produkuje łożyska zgodnie z odpowiednimi międzynarodowymi normami w swoich trzech nowoczesnych zakładach mających certyfikaty ISO 9001 i ISO 14001. RKB  jest powszechnie uznawana w przemyśle łożyskowym za „The Alternative Power”.

RKB emp1

Dzięki doświadczeniu zdobytemu przez lata RKB posiada ogromny know-how i wiedzę fachową niezbędną do rozwoju i produkcji łożysk o wysokiej jakości, zwłaszcza dla przemysłu ciężkiego, obróbki metalu, narzędziowego. Ponadto firma uznawana jest przez klientów branż OEM i MRO za preferowanego dostawcę spośród producentów najwyższej światowej klasy (np. globalny kontrakt z Acelor Mittal).

Firma chce zbudować silny kanał dystrybucji w naszym kraju. W marcu br. otworzyła biuro handlowe w Gruszczynie koło Swarzędza.

RKB ssrb2

Głównym celem działania biura handlowego jest stworzenie silnej sieci sprzedaży produktów RKB. Firmy, które zdecydują się na współpracę, mogą liczyć na łatwy dostęp do wsparcia inżynierów RKB pod kątem m.in. doradztwa technicznego dla klientów OEM. Jednocześnie firma gwarantuje odpowiednie ceny przypisane do konkretnych projektu w celu chronienia zysków parterów. Ponadto firma oferuje dystrybutorom program bonusowy, promocje i wyjazdy do fabryk – także dla klientów końcowych.
Kontakt:

Tomasz Latosi

Area Manager Industry Team

tel. 514 001 432

 

Angelika Rudzka

Sales Assistant Industry Team

tel. 603 24 34 24

 

www.rkb-polska.eu

www.stepgroup-industry.eu

ul. Chopina 22

Gruszczyn

62-020 Swarzędz

 

Authors
Tagi

Related posts

Góra
English