Pomost jezdny VARIO typu kompakt

Krause pomost_jezdny_vario_m

Wszędzie tam, gdzie praca na wysokości stanowi codzienność, konieczna jest mobilność i łatwość dostępu do najwyższych półek czy zakamarków. Dbając o bezpieczeństwo i wygodę profesjonalistów, KRAUSE zaprojektowało aluminiowy pomost jezdny VARIO z możliwością wchodzenia z jednej strony oraz innowacyjnym systemem stabilizującym.

Krause pomost_jezdny_vario_typu_kompakt_stabilo_professional_fot.3_krause_m_mNiewielka szerokość stabilizatorów przy maksymalnej wysokości roboczej, a także najwyższy stopień bezpieczeństwa to dwie najważniejsze cechy idealnego wyposażenia pomostu przeznaczonego do prac na wysokości, w trudno dostępnych miejscach. Pierwsza, pozwala na mobilność nawet przy niewielkiej powierzchni użytkowej, druga zapewnia pracownikowi komfortową i bezpieczną pracę.

Pomost jezdny VARIO typu kompakt to idealne rozwiązanie do przejść między regałami nawet o niewielkiej szerokości. Zróżnicowana szerokość stabilizatora oraz różne możliwości balastowania ciężarkami, zapewniają osiąganie dużych wysokości przy małej powierzchni podstawy pomostu – osiągnięcie wysokości roboczej powyżej 4 m możliwe jest przy podstawie o szerokości zaledwie 820 mm.

Najwyższy poziom bezpieczeństwa zapewnia duża ryflowana platforma robocza o powierzchni 650×600 mm oraz ryflowane stopnie o głębokości 80 mm. Pomost został dodatkowo wyposażony w poręcze po obu stronach schodów oraz barierki zabezpieczające z trzech stron platformy, a co ważne można go w prosty i szybki sposób złożyć, np. w celu transportu.

Charakterystyka techniczna:

Głębokość szczebli: 80 mm
Ilość szczebli: 5 – 14 szt.

 

 

Źródło: Krause

Authors

Related posts

Góra
English