Magnetyczna kamizelka Mag-Vest

04 Mag-Vest_m

Mag-Vest to magnetyczna kamizelka pozwalająca w łatwy sposób utrzymać narzędzia przyczepione do tułowia, co ułatwia z korzystania z nich w każdej chwili. Jest to wygodniejsze niż umieszczanie narzędzi i drobiazgów w kieszeniach. Jedyny warunek – muszą być stalowe.

Podobnie jak pas narzędziowy dzięki kamizelce wszystkie niezbędne narzędzia i drobiazgi ma się w zasięgu ręki. Z drugiej strony kamizelka jest wygodniejsza od pasa – można wykorzystać całą powierzchnię, nie ma ograniczeń związanych z rozmiarami kieszeni, wygodniej jest odczepiać np. wkręty z kamizelki niż szukać w kieszeni.

04 Mag-Vest1_m

Mag-Vest jest wyposażona w elastyczny panel magnetyczny, który ma 34×19 cm, co pozwala przytwierdzić narzędzia o wadze nie większej niż ok. 5 kg. W kamizelce zastosowano magnesy ceramiczne. Oprócz magnesów kamizelka wyposażona jest w dwie tradycyjne kieszenie, uchwyt do młotka, dwie wsuwki do mocowania ołówków oraz pętlę do mocowania miarki. Kamizelka uszyta jest z poliestru balistycznego 1680D z przodu i oddychającej siatki z tyłu.

Kamizelka będzie do kupienia już niebawem za ok. 80 USD.

Źródło: Kickstarter

Authors

Related posts

Góra
English